Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen egyforma, lehetőleg...

Milyen egyforma, lehetőleg egy darabból álló ajándékot vegyünk másfél éves lányunknak és kétésfél éves fiunknak?

Figyelt kérdés

Nagyon belemerültem most a karácsonyi ajándékokba, tudom, hogy lassan a család is kérdezgetni fogja, mit kérnek a gyerekek.

Szóval ötlet kéne.

A millió darabból álló játékokra sajnos még nem tudnak vigyázni, minden darabja máshol köt ki. És mivel minden vackon összevesznek már, ezért nagyon jó lenne egyforma ajándékot venni nekik, mert akkor van nyugalom, ha valamiből kettő van. Csak hát az a gáz, hogy ilyenkor a 13 hónap különbség még elég sok, ráadásul egyik fiú, másik lány...


2012. okt. 15. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elsőre a labda jut eszembe:), aztán ez:

[link]

szerintem nagyon jó kis "találmány":), minden életkorban tudnak játszani rajta/vel/alatta a kicsik:). BÁr nem olcsó, karácsonyra, ha a családtól kapnák, akkor talán beleférhet.

2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még ez jutott eszembe:

[link] , ez is nagyon ügyes dolog és szeretni szokták a gyerekek, nagyon különböző életkorban is.

Vaaagy, babzsák -fotel/ -párna. A kicsi is, nagy is rá tud heveredni, ülni.

2012. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó! Köszi szépen! :)

A labda nálunk is szóba került, olyan hatalmas, fogantyús labdára gondoltam. A fiam nagyon szereti másoknál. A lányom meg szereti, ami a báttyjának van... :)

2012. okt. 15. 22:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Hahaha! Ez a második szuper jó ötlet! :D Köszönöm szépen!
2012. okt. 15. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tetszik az ötlet:), ha eszedbe jut és ezt választjátok, majd írd meg, hogy "bevált"- e:)!
2012. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is a Bilibo-t akartam ajánlani. Az én 1,5 éves lányom is azt kap karácsonyra. Remélem szeretni fogja.
2012. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. annyira nem is "hahhaha" :)

mi járunk fejlesztésre és baromira ajánlják, iszonyú jól fejleszti az agyat, rengeteg mondókás feladatot lehet vele csinálni amit a kicsik nagyon élveznek és egyedül is remekül el tudnak bohóckodni vele :)

2012. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na attól még, hogy hiperszuperjó, még vicces. Nekem. :)
2012. okt. 16. 07:43
 9/12 anonim ***** válasza:
d
2012. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kicsit körbejártam ezt a bilibo témát és arra jutottam, hogy inkább jövő karácsonyra kaphatnának. Azt írják, hogy három év alatt nem sok mindent foglalkoznak vele a gyerekek.
2012. okt. 16. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!