Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fülfájás kérdés,4 éves fiamnak...

Fülfájás kérdés,4 éves fiamnak fájt a füle, voltunk dokinál kapott ciloxan cseppet, cataflamat is. Ma megint voltunk a dokinál, mert éjszaka 3 -szor felébredt, sírt és kapott antibiotikumot. Fájni fog még?

Figyelt kérdés
ha kifolyt a genny belőle?MITŐL lehet ez?mert nem igazán fázik meg, takony meg ilyesmi nincs nála,zöldes takony sose volt. vírus vagy huzat?

2012. okt. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokat fáj kiskoromban a fülem... az arcüreggyulladás húzódott rá... a vége az lett, hogy kivették az orrmandulámat és így a probléma egy csapásra megoldódott.
2012. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az antibiotikumtól nem fog fájni.


Hát én is az orrmandula műtéttől vártam a csodát.. kivették a kisfiamnak a tavasszal. Azóta kétszer is voltunk fülészeten fülfájással.. előtte sosem. Azért volt indokolt a műtét mert sokat volt felső légúti betegsége.


Anyukám azt mondta, nekem is azért vették ki az orrmandulámat mert mindíg ráhúzódott a fülemre a nátha. Soha nem voltam beteg utána max évi egyszer.


És tessék.. a fiammal küzdök . most is beteg. és antibiotikumot kapott a fülére.

2012. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem hallójárat gyulladása lehetett, nekem krónikus. Ha hajat mostok, paraffin olajat kell csepegtetni a fülbe, hogy ne érje a hajról lemosott piszok. Lehet még uszodától is. Mielőbb tegyen bele a fülész orvos antibiotikumos gézcsíkot!


Hihetetlen, de ez tulajdonképpen ekcéma, a fül belső bőrén (hallójáratában)

2013. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!