Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen síruhát ajánlanátok,...

Milyen síruhát ajánlanátok, ami tényleg vízálló, és jó vastag? Mit érdemesebb: egyberészest, vagy kétrészest? Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


4,5 éves a lányom, még nem voltunk soha síelni, mi nem is nagyon fogunk, de a keresztszülők szeretnék majd vinni a lányomat. És nem tudom, milyen ruhát vegyek.. Árban mi a reális? (ami jó is)



2012. okt. 18. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Hol érdemes nézelődni, venni? Teszveszen is néztem, ami jónak tűnik, az ott is 10.000 vagy afölötti.
2012. okt. 18. 08:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van, gyerekkorom óta járok síelni és a legnagyobbat is vittük már magunkkal. Tudom magamról, hogy a gagyi ruhában az ember majd megfagy, végig fáztam a gyerekkoromat.

Mióta megtehetem és van választék is, azóta minőségi ruhákat veszek magunknak.

Én a Columbiát részesítem leginkább előnyben, de ez nem olcsó. Kislánynak jó lehet még a Hervises Snoxx, a Decathlonos overál. Sajnos mind hasonló árban van, a minőséget meg kell fizetni, de ezek nem áznak át és nem fázik bennük. H&M-ben is egész jók vannak.

Ha nem akarsz újat venni, nézz szét az aukciós oldalon, ha inkább új párti vagyok, akkor jó áron eladhatod jövőre.


Én biztos, hogy nem vennék kávé honlapról overált, de ez én vagyok.


Sok más jó márka van még, nézz szét outdoor oldalakon.

2012. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én simán megveném szép,csinos .
2012. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem vennék síelni kétrészest gyereknek.Jobban védi a derekát az overál(szerintem).Így én hasonlóra/erre tenném a voksomat: [link]
2012. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Itt vannak a legismertebb márkák,ezekben tuti bízhatsz:

[link]

2012. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!