Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányomnak hogy...

2 éves kislányomnak hogy adagoljam a Normaflort?

Figyelt kérdés
Tegnap óta antibiotikumot szed és szeretnék neki adni Normaflort. Úgy olvastam, hogy naponta 1-2 ampulla. De hogy az antibiotikum után vagy előtt mennyi idővel adjam?

2012. okt. 20. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért.Ne normaflort adj Neki, sokkal jobb probiotikumok vannak.(pl. Lactiv Baby). A Normaflor-nak a reklámja jó, semmi több.
2012. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia,mi reggel este atibiotikum délben normaflor.
2012. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de csak Normaflore van itthon. :( Nekem jó volt, múltkor, mikor én is antibiotikumot szedtem.

A kislányomnak 3x5 ml augmentint kell adni. Akkor mehet neki délelőtt 1 meg délután 1 Normaflore a 2 antibiotikum közötti időben?

2012. okt. 20. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én napi 1 normaflore-t szoktam adni ilyen esetben, valamikor az antibiotikumok közötti időben. Nekünk be szokott válni a normaflore is, hiába szidják sokan.
2012. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két ampullát adtam most 26 hós fiamnak, nekem a patikában azt javasolták, hogy antibiotikum után kb. egy órával adjam be. Jobbulász kívánok!
2012. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget és a jó kívánságot is! :)
2012. okt. 20. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a protexin kids-et adjuk neki ilyen esetekben vagy ha csak hasfájásra panaszkodik.Ez egy rágótabletta és több jótékony hatása van mint a normaflornak. Én egyszerre szoktam adni az antibiotikummal.
2012. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A normaflore-t felejtsd el amilyen gyorsan csak tudod,abból egy vödörrel is megihat a kislányod,akkor sem fog semmit érni!

Olyan akár az OTP! Mindenhol azt látja az ember és elhiszi,hogy az a legjobb! Pedig semmit nem ér!

2012. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!