Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg merjük próbálni a bölcsit?

Meg merjük próbálni a bölcsit?

Figyelt kérdés

Kislányom jövő hónapban tölti a 2. A kis most 7 hetes.

Úgy néz ki lenne rá lehetőség,hogy a bölcsibe fél napra mehessen, reggeli után-tól ebéd előttig:):)


Nem mindennap, heti 1-2 alkalom.

Szerencsére a kicsi eszik-alszik baba, nem le akarom passzolni a nagyot, hanem itthon alig találja helyét, kevés vagyok neki, legalábbis így érzem. Ha gyerek jön hozzánk,vagy mi megyünk, olyan jól eljátszanak.


Nem msot gondoltam, hanem januártól. De tele vagyok aggodalommal,hogy annak ellenére,hogy néha néha megy csak,nem fog minden betegséget hazahozni a kistesónak???


2012. okt. 24. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 alkalom jót tenne a nagyobbnak, ha e3nnyire igényli a társaságot. Viszont a betegségeket haza fogja vinni.
2012. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne?Persze,próbáld meg,ebben a koban már az én fiam sem találta fel magá itthon és a bölcsi rengeteget segített.A betegségeket,igen,lehet,hogy hazaviszi,de ez akkor is bekövetkezik ha majd csak oviba megy,mondjuk 1 év múlva.
2012. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!