Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok már bélelt ruhát és...

Adtok már bélelt ruhát és csizmát gyerekeitekre? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

3 éves múlt. Bélelt nadrág, vastagabb pulcsi-kabát-sapka sőt kesztyű is kellett már. Egyik nap elmaradt reggel a kesztyű volt is sírás miatta.

Holnap gondolkodom az overálnaci-csizma kombináción. Mínuszokat mond, és napközbenre is csak 1 fokot.

2012. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam.Igaz legkorábban 10 körül megyünk ki,mentünk ki eddig,és délután is csak 1 órát voltunk kint 4 körül,de még nem öltöztettem ilyen komolyan.Mondjuk nálunk nincs olyan hideg, 10-12 fok körül van.

zokni,félcipő vagy gumicsizma(2 napja esik),farmernaci, rövid ujjú body,hosszú ujjú, vastag pulcsi, vastag mellény meg sapka volt rajta pl tegnap.De előző napokban ráadtam vastagabb kabátot ami szélálló, alá csak vastag pulcsit, rövidujjuú body-t adtam.

Nem egy fázós típus, és nem szívesen öltöztetem túl, mert akkor télen a nagy mínuszokba már nem tudom hova öltöztetni.

2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2,5 éves és bölcsis, gyalog járunk bölcsibe (az autósok biztosan nem adnak ennyi ruhát a gyerekre, mert fűtik az autót).

Harisnyára adok vastagabb nadrágot (esetleg vékonyan bélelt kord nadrágot), felülre vastag pulcsit és őszi (vékonyan bélelt) kabátot, sapkát és sálat. Sajnos a kesztyűt sosem tűrte, de ha szeretné, azt is adnék rá.

Cipője most egy fél magas szárú bakancs, sima őszi cipő (csizmát majd télen veszek, még nincs neki).

2012. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel idén nem találtam neki bélelt nadrágot, igy marad a harisnya, vékonyabb nadrág.

Szerintem holnap bölcsibe már a bélelt (de nem túlságosan) cipőt adom rá, mert hideget mondanak. Meg egy vékonyabb téli kabátot. A héten még simán elvolt az átmeneti dzsekiben.

20 hónapos a lányom.

2012. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vastagabb nadrág ,vagy vékonyabb nadrág harisnyával,rövid ujjupoló rá hosszú ujju ,öszi kabát ,béleletlen bakancs,sapka.3 éves.majd,ha - fok akkor még 1 pulcsi
2012. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves kislányomra mostanába vastag harisnya,farmer nadrág ,hosszu ujju felsö,pulover,öszi kabát,és sapka,cipö,ma viszont már télikabát,bélelt csizma ,is kellet.
2012. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó de nálatok hány fok van, hogy már bélelt csizma kellett??
2012. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!