Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan anyukák, apukák vélemény...

Olyan anyukák, apukák véleménye érdekel akik el szokták fenekelni a gyereküket?

Figyelt kérdés

nálatok ez hogy müködik? miért jár verés? pl. ellenszegülés, tiszteletlenség, feleselés. /hány évesek/

megjegyzem, nem pofozom a gyerekimet, de céltudatosan és következetesen szeretném nevelni öket.


2012. okt. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Enyhe túlzás, h elfenekelem. Én fenékpacsizom, (megsuhintom a kis popóját) figyelmeztető jelleggel. De olyan dolgokért, mint ellöki a testvérét direkt, lehüly.z valakit, stb.) Se pofon, se nagyobb ütések nincsenek nálunk.

4 éves.

2012. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos 2.5 évesem az ég világon semmire nem hallgat:( Ha a fenekére csapok,vagy sarokba állítom kiröhög.Én a kezét szoktam megcsapkodni,ez hat úgy ahogy :(
2012. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha már 20-szor elmondtam hogy vegye fel a papucsát, vagy reggel fél órája könyörgök hogy öltözzünk mert indulni kell az oviba, akkor odasuhintok.
2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
ja és ilyenért,ha 500x szólok és csak azért sem fogad szót.Felesel!Elszalad az utcán,vagy rugdos pelusozás közben
2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Én eddig csak a kis kezére csaptam, azt is csak jelző szándékkal, ha pl. a gázt csavargatja, dobálja az evőeszközét, csapkodja az üvegajtót, tehát ha olyan dolgot csinál, ami rá nézve veszélyes lehet.

Egyszer a lábára is rácsaptam, mert hiába szóltam rá többször, rugdosta a hasamat pelenkázás közben. 2.5 éves lesz

2012. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Az én fiam nyáron múlt két éves. Paskolás a százszor elmondott, veszélyes dolgokért jár pl:


-konnektorhoz nyúl

-tűzhelyhez nyúl

-elszalad az utcán (ez eddig csak egyszer volt)


Verekszik mostanában, na ennél ez nem vált be. Jobb módszer, ha lefogom a kezét, várok, míg lehiggad, és elmondom, hogy nagyon csúnya dolog anyukát megütni, ilyet nem szabad, ezt csak a rossz gyerekek csinálják.


Ha elfogadsz egy tanácsot: a paskolás csak a végső eszköz legyen, mert ha ok nélkül mindenért kap (nem feltételezem rólad), akkor csak annyit érsz el, hogy a gyerek megtanulja, mindent problémát agresszióval lehet megoldani.


Másik bevált fegyelmezési forma a bünti: ha rossz, leültettem az ágyra gondolkodni pl: míg kiteregetek, aztán megbeszéljük.

2012. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Megjött a gyerekverésre izguló aberrált állat! Ne válaszoljatok neki.
2012. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

4 éves a fiam, 1,5 a lányom.

Kisfiam ilyenekért kap a fenekére: kistestvére bántása, étel dobálása, kutya rugdosása, volt, hogy felmászott a szekrényre érte majd kiborította a csapba a kontaktlencséimet, ... hirtelen nem jut több eszembe, de van még olyan, amiért a fenekére szoktam csapni.

Kislányom eddig 1x kapott a popsijára, amikor direkt megütötte a tesóját egy játékkal.

2012. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom!!! Olyan ember/ek is vannak itt akik a gyerekverésre izgulnak?? Vagy ez csak vicc??!!
2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

nem vicc sajnos


hetekkel ezelőtt napi rendszerességgel megjelentek itt ehhez hasonló kérdések. Más-más oldalról közelítve, de a lényeg mindig az volt, szoktuk-e verni a gyerekünket, megpirosodik-e, fenekére vagy az arcára csapunk-e, a gyereknek az megalázó-e.....stb. fotókat is mellékelt ujjnyomos bőrfelületről.


Általában törölték a kérdéseket, remélem, most is megteszik.

2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!