Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri ezt megvenni a 2,5éves...

Megéri ezt megvenni a 2,5éves kisfiamnak? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Vajon nagyon gagyi lehet? Mennyire lehet erős a fénye? Esetleg van valakinek ilyen?

VÉLEMÉNYEK!?



#mnjbvh
2012. okt. 29. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen! A kinézete nem a legszebb, de a fénye erős! Babalátogatóba is ezt vittük, ráadásul ettől az eladótól vettem és nagyon gyorsan meg is kaptam a tekit. Az én fiam nagyon szereti, napközben is be szokta kapcsolni és nézi a plafont keresi a csillagokat :D

Tényleg nagyon szuper, az egész szoba csillagos tőle :)

2012. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem ismerem, de az ára alapján nem lehet nagy szám.... álltalában a mondás igaz: "Olcsó húsnak híg a leve!
2012. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Engem ez az egy megjegyzés elgondolkodtat:

"- A terméken található gombokat erősen megnyomni nem szabad!!!!!"

Egy 2,5 évesnek-az én lányom is ekkora- hogy magyarázod el, hogy ne nyomkodja? Amúgy nekem is tetszik, de lehet, hogy rá kellene kérdezned, hogy miért ne nyomkodjuk?


Pont tegnap voltunk egy áruházban, belátott egy szoliba a lányom, és tátott szájjal nézte a falat és mennyezetet, mert ezer apró fény volt kivetítve. Az tuti volt, és ez is ahhoz hasonlít.

Álldogáltunk a szoli előtt, megállt két kiskamasz és egyszerre kiáltottak fel, hogy de klassz! Szerintem ezek az apró fények tetszenek a gyerekeknek!

2012. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Abban én is biztos vagyok,hogy tetszene a fiamnak. Csak attól félek,hogy gagyi,és alig fog világítani...


Egyszer vettem egy konnektorba dugható jelzőfényt. Na az annyira gyenge volt, hogy komolyan vak sötétben is alig lehetett megtalálni..:))


A gombnyomással nem lehet gond, legfeljebb nem mutatom meg neki,hogy lehet nyomkodni. Amúgy nem "játékhoz" akarnám, hanem kimondottan alváshoz, hogy ne legyen annyira sötét bent a szobiban. :)

2012. okt. 29. 21:23
 5/29 A kérdező kommentje:
Akkor vegyem meg??? :)
2012. okt. 29. 21:24
 6/29 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nem gagyi világítás szempontjából, hidd el nekem. Nagyon szép! Szerintem vedd meg, a többi válaszoló nem ismeri a tekit.
2012. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha nem győztelek meg esetleg....


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


ha esetleg megvennéd, írd meg hogy tetszik légyszi :)

első válaszoló

2012. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én a Média Markt-ban láttam hasonlót,annak kemény műanyag volt a "páncélja".Hát nem tudom azzal hogyan tud egy gyermek aludni,szerintem nem lehet annyira komfortos azt szorongatni. :/ Alvósnak nem tudom elképzelni,de a fénye biztosan nagyon érdekes és kedves lehet. Inkább dísznek tudom elképzelni, pl. komódra.
2012. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: na ez az,hogy teknős LÁMPA!Azért azzal nem aludni kell.Mindentől függetlenül nekem is nagyon tetszik és lehet mi is veszünk,csak nem alvósnak.

És nem kötekedni akarok!

2012. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Természetesen NEM ölelgetős alvósnak venném!! :)

Csak simán a komódra,hogy világítson. Kezdek arra felé húzni,hogy megveszem! :)

2012. okt. 29. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!