Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megkaptátok a családit?...

Megkaptátok a családit? OTP-és vagyok, és elviekben utalták 26. -án, ez áll a MÁK közleményében is.

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem még mindig nem...otp szintén.
2012. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg már szombaton a számlán volt OTP-s vagyok én is.
2012. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem,de majd holnap.Tegnap azt mondta a nő,hogy ma vagyis tegnap fognak utalni és holnap vagy szerdán lesz a számlán.de még nincs és akkor már ma nem is lesz,igy holnapra várom.otp-s vagyok netbankom van igy megnéztem
2012. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Linkelt mar be azt a közleményt, kerlek
2012. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szombaton megkaptam.
2012. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezt olvassátok el!

Tisztelt Ügyfelünk!


A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:


A családtámogatási ellátást (családi pótlék, gyermekgondozási segély, gyermeknevelési támogatás) utólag, a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, bankszámlára utalás esetében 3. napjáig kell folyósítani.

Bankszámlára utalás esetében, ha a tárgyhónapot követő hónap 3. napja szombat, vasárnap vagy munkaszüneti nap, akkor a folyósításról az azt követő első munkanapon kell gondoskodni.

A fentiek alapján a 2012. október hónapra járó családtámogatási ellátás 2012. október 26-án kerül kiutalásra. Bankszámlára utalásnál a jóváírás az utalási napot követő 1-2 nap múlva történik meg, míg postai kifizetés esetén 4-6 nap múlva kapja meg a kiutalt ellátást. Ezt egy ügyfélnek küldték válaszként.

2012. okt. 30. 07:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Telefonon mondták.Ha Györ.Moson Sopron megyébe laksz akkor ez a szám 0696509370.Nem kell várni és gombokat nyomkodni azonnal felveszik
2012. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem közlemény, ez egy irkafirka, amit bárki lepotyoghetett. Ráadásul a központi ügyfélszolgálati email cím leghamarabb 1 hét után ad választ.
2012. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Holnap legkésőbb megkapja mindenki!

2012. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi két hete intéztük a családit mi is fogunk kapni?????????
2012. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!