Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen orrcseppet ajánlanátok...

Milyen orrcseppet ajánlanátok két és fél éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Eddig a nasivin sanftot használtuk de lejárt a hét napos használati idő és a kis orra még mindig be van dugulva és folyik neki.
2012. okt. 30. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk az Aqua Marist ajánlották, tengeri sós oldat, a lejjebb lévő lerakódásokat is feloldja. Hatásos, kíméletes. Én a fiam 6 hónapos korától használom, amikor kell. Jobbulást!
2012. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos írt fel olyat, amit gyógyszertárban készítenek el, nem volt 200 ft és sokkal hatásosabb mint a Nasivin. A tengervizes orrspray-k önmagukban sosem használtak. Az orrcsepp mellé Sterimar baby-t szoktam használni!
2012. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságot :)
2012. okt. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!