Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18-24 hónapos kislánynak...

18-24 hónapos kislánynak tudnátok ajándék ötletet mondani karácsonyra?

Figyelt kérdés

Olyan 4000 ft ig

van egy nagyobb fiúnk róla sok formaberakós kirakós játékunk van. motor, bevásárlókocsi, babák,babakocsi, kockák, főzős edények vannak.


2012. nov. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem plüssnek nagyon őrülne. megéedezed tőle hogy mit,kér
2012. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 21,5 hós lesz Karácsonykor, de tuti nem örülne plüssnek. Sztem abból mindenkinek nagyon sok van, nem kell még +1 db...

Mi biztos hogy valami nagyobb gyurma készletet veszünk neki és Bogyó és Babóca könyveket, mert az nagy kedvenc most. Kap még szánkóra karfát, meg lehet valami kis sátrat amiben kuckózhat.

2012. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 20 hónapos és imád a bátyja megablocks kockáival építeni, ezért rendeltem neki hozzá ilyet, ez kompatibilis azokkal a kockákkal


[link]

2012. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is játszósátron gondolkodom, karácsonykor 22hós lesz a lányom.
2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 22 hónapos lesz karácsonykor.

Mi konyhát és takarító eszközöket veszünk neki.

De mellé kap Anna, Peti, Gergő könyveket, mert imádja őket, én meg már unom, hogy mindig ugyanazt a 4 könyvet olvassuk. :)

Én veszek neki Bogyó és Babócás hűtőmágnest is, szeret a hűtőmágnesekkel játszani, így legalább értelme is lesz.

Barátnőm kislánya akkor 2 éves lesz, neki Hello Kittys táskát veszek, mert imádja a Hello Kittyt. Tegnap addig ordított, míg a lányommal benti cipőt cseréltek, mert a mienk Kittys. :)

2012. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!