Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valakinek stresszelős/izg...

Volt valakinek stresszelős/izgulós gyereke?

Figyelt kérdés

van remény rá,hogy ez változni fog?

még csak 4éves lesz, de pl már attól is megijed,ha a csoportjukba új kisfiú érkezik,mert valamiért fél tőle.

vagy ha olyan helyre megyünk ahol tudja hogy sok ember lesz,akkor már izgul,hogy mi lesz..! az ovodai előadások is teljesen kikészítik (nem kell egyedül verset mondania vagy ilyesmit csinálnia) csak szerintem szintén a sok szülő ijeszti meg. szivesen járna külön foglalkozásra is pl. táncolni,de amikor rádöbben,hogy vannak idegenek is akkor viszakozik és még sem akar elmenni.

Ha jól ismert megszokott közegbe van akkor magabiztosan viselkedik.


2012. nov. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 és fél éves, és Ő is ilyen. A családban mamákkal, unokatesókkal vagány , nagyszájú, de pl azzal az unokatesóval akivel ritkán találkozik, szintén stresszel.

Oviba jár szeptembertől, de még mindig nem "nyílt meg", csendben, egyedül játszik egész nap.

Reggelente látom rajta, hogy izgul, hogy mi lesz az oviban...

Itthon ugrál, tornázik, táncol, ezért egyszer elvittem egy gyerek tornára, teljesen leblokkolt, nem akart a többiek közé menni.

Én is remélem hogy kinövi:)

2012. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezekszerint nem csak az én gyerekem ilyen..!

nem bánnám ha túl lennénk már ezen a dolgon,és minnél hamarabb kinőné

2012. nov. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!