Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam lenyelt egy kb 1cm...

Kisfiam lenyelt egy kb 1cm műanyag kis téglalap alakú lapot, mi lehet a baja? Lement neki, de hogy fog kijönni? Felsérthet valamit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
őszintén... TE IDE IROGATSZ ? azonnal ügyelet.. hiába nyelte le,lehet hogy nem fog tudni kakilni mert elzárja a beleket.AZONNAL KAPKODD MAGAD!
2012. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Várj pár napot, és addig nézd a székletét, hátha benne van. Ha nem, vagy fáj neki mikor kakilnia kell, akkor valószínűleg megakadt valahol, akkor viszont én elvinném orvoshoz.
2012. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire pánikba esni.

Én már megjártam az ügyeletet a kislányommal, ő egy kis műanyag lapos korongot nyelt le.

Az idegentest ambulanciára kellett mennünk, ez tulajdonképpen fül orr gégészet volt. Belenézet az orrába, szájába. Megkérdezte, hogy nem veszi e nehezebben a levegőt, nem nyáladzik e, és van e valami szokatlan tünet. Persze nem volt semmi.

Átküldött a sebészetre, ott sem csináltak semmit. Mondták, hogy figyeljem a székletét 3-4 napon belül ki kell jönnie, ha nem, akkor menjünk vissza. Kijött:)


Figyeld azokat amiket írtam, szerintem nincs más teendő.


Ja, azt mondta a fül orr gégész, hogy hihetetlen, de még a nyitott zichereijsztű is ki tud jönni simán.

2012. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is lenyelt egy műanyag darabot.Csináltak egy röntgent,de mondták,hogy nem igazán fog látszani semmi,mert nem fém.Azt mondták ne aggódjak pár nap,és kijön.De ha megnyugtat hívd fel az ügyeletet,vagy menjetek be
2012. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!