Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiúnak milyen...

1 éves kisfiúnak milyen játékot vegyek semmi ötletem?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy a nagyfiam 3 éves,neki nagyon sok játékot megvettünk,és most a kicsinek semmi ötletem.
2012. nov. 9. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Így nehéz ajánlani, mert nem tudjuk mitek van, ha elkezdjük sorolni, akkor meg mindre írod, hogy már van.:D


Meg ez az egy év elég nehéz, babajátékot már nem akarunk, de értelmesebbhez meg még kicsik.:)


Én vettem a fiamnak most pl. egy fa barkácsasztalt., és fúrót, amit csak nyomni kell, mint süket a csengőt, és zörög, ,világít.

De nekem a nagy lány, így könnyebb...:)

2012. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nemsoká 1, én is böngésztem, ki mit vesz, és rájöttem a múltkor, mindig zavarta a nap séta közben (mondjuk én se megyek ki napszemüveg nélkül, nem bírom), úgyhogy azt kap. Az sokáig jó lesz neki.Játékot úgy is kap a családtagoktól.
2012. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!