Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek tudna játszani...

Erabera74 kérdése:

Szerintetek tudna játszani egy másfél éves kislány egy ilyen szettel? Vagy még korai?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 10. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon korai.

Majd talán 3 évesen.

Nekem is ennyi idős a lányom, és neki most a húzom-tolom-guritom jön be. Kisdömpert kapott (igen, lánynak is lehet), kismotorral szokott játszani, húz maga után mindent, (leporelló könyvet, övet, csörgőt, láncot) akár lehet, akár nem! :)

2012. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül csak a babakocsi amivel ennyi idősen tud játszani. Ha van rá pénzetek és tetszik is, megveheted úgy, hogy most csak a babkocsit kapná meg babával és szépen lassan egy-egy kiegészítőt, mikor már megérik hozzá.


Kislányom ennyi idős korában kezdte a babkocsizás és azóta is tart. Most másfél éves.

2012. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ehhez még kicsi, majd talán 2-3 év múlva már jobban fogja tudni használni
2012. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2012. nov. 10. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:
a babakocsit tologatná esetleg.
2012. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom meg simán játszana vele. A bölcsiben van hordozó, abban cipeli a babákat, meg tologatja a babakocsit is. Itthon meg folyton lefekteti, eteti, pelenkázza, bilizteti a babáját.
2012. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kizárt, hogy tudna vele játszani. Ha nem is rögtön alkalmazná az összes részét, de hamar megtanulná mi mire való. Ha szeret babázni, biztosan ezt is élvezné. Simán el tudom képzelni, hogy lefektetné az utazóágyba a babát pl., vagy lökné a hintát!

Nekem most 17 hónapos a kislányom és egyébként zseniális ajándék. Csak meg ne vegyem előled :)

2012. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nem másfél éves most a lányom, hanem 2,5 éves.:) Elírtam.

2012. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok - vaterán 14.500!
2012. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A minap nézegettem a lányom kiskori fotóit (most 6 éves). Az egyiken másfél évesen már pelenkázni próbálta a babáját a saját pelenkájával. Szóval szerintem másfél évesen már simán babázik/babázhat egy kislány. A lányom imád babázni, és valóban, ahogy visszagondolok a kiskorára, már egész kicsi korában takargatta, babakocsiban tologatta , etetgette a babáit.

Ha neked megtetszett, akkor vedd meg gyorsan, mert szerintem most sokan lecsapnak rá. Legfeljebb most még csak a babakocsival, kisággyal játszik, majd 1 év múlva a többivel is.

2012. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!