Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok, hogy igaziból is el...

Tudtátok, hogy igaziból is el lehet küldeni a levelet a Mikulásnak? Ti mit fogtok rajzolni / írni?

Figyelt kérdés

Még válaszolt is nekünk tavaly. A címe: 2425, Nagykarácsony. Mi már elküldtük a rajzunkat! Szép lovacskát színeztünk, leírtam mellé, amit a kislányom kért karácsonyra, és cserébe ígéretet is tettünk. Nagyon jó móka.


Csak meg akartam osztani ezt a szerintem hasznos infót, hogy a gyerekeknek még izgalmasabb legyen az ünnepi várakozás...



2012. nov. 13. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Időpocséklás..nekem már tizedik éve hogy nem hozza a BMW-t.
2012. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jópofa, csak nem tetszik, hogy már megint egybemossák a karácsonyt meg a Mikulást :-(
2012. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is gondbn vagyok, hisz karácsonyra szokás ajándékot kérni, Mikulásra nincs olyan értékes ajándék legalábbis nálunk. Ha még belegondolsz, hogy a Jézuska meg az anygalok is benne vannak a képben, elég zavaros az egész. Kell variálni rendesen, hogy füle-farka legyen a történetnek. De azért én pl megoldottam.
2012. nov. 13. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk a Mikulás dec. 6-án jön, utána pihen, majd megy az angol és amerikai gyerekekhez. :-) Karácsonykor az angyalkák hozzák az ajándékot, a Jézuska kérésére.
2012. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó, nálunk is hasonló a megoldás. A Mikulástól lehet ajándékot kérni (őt fogjuk meglátogatni), ő beszél az angyalokkal, mert az angyalok nekünk láthatatlanok. A fát is ők hozzák. Jézuskát nem kevertem bele a témakörbe, kissé degradálónak találom a saját világnézetem szerint. De tudja, hogy mások a Jézuskát szokták várni.
2012. nov. 13. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltatok a nagykarácsonyi Mikulásházban? Érdemes megnézni!

Egyébként igen, tudtam, a nagymamám ott lakik :)

2012. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szombaton megyünk!!!! :)
2012. nov. 13. 15:23
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt nagy szám, elég lepukkant az egész dolog, és 1400/fő

Asszem jövőre maradunk a levélírásnál :(

2012. nov. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!