Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom pár hete mindig...

Kislányom pár hete mindig sír, amikor megyek érte délután az oviba, előtte nem volt semmi baj, mindig örült. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradni akar még? Nálunk is előfordult, hogy megorroltak rám a gyerekeim, mert úgymond "túl korán" jöttem, épp nagyban játszottak. Vagy ez másféle sírás?
2012. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem maradni akar. Pár percig tart nála, utána elmúlik, semmi baja.
2012. nov. 15. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha nem sietek, meg szoktam beszélni a gyerekkel és az óvónővel, hogy maradjon még 5 percet, befejezni a játékot, de utána mindenképpen jönnie kell.
2012. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak bölcsis,de ő is ezt csinálja:)Viszont Ő örömében sírja el magát:)
2012. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt sírás,mióta később megyek érte már általában jó így,de előfordul,hogy még később is mehetnék.
2012. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor meglát, előtör belőle a "hol a fenébe voltál egész eddig, miért hagytál itt, olyan rossz volt nélküled" és mivel szavakkal még nehezen tudná ezt kifejezni, egyszerűen sírva fakad. Meglát, megkönnyebbül és előtör belőle az egész napos hiányérzet. Főleg az lehet rossz, mikor másért mennek, nem őérte. Sajnos én utolsók között hozom el a kislányomat majdnem mindennap, sokat gondolok rá, milyen rossz lehet neki ilyenkor.
2012. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!