Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napközit keresek...

Családi napközit keresek Budapesten! Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Elsősorban XIII. kerületben, de a kék metró vonalán is jó lehet. Nekem a honlapok annyira egyformák, az árban sincsenek nagy különbségek, nagyon örülnék a személyes tapasztalatoknak! Előre is köszönöm!
2012. nov. 15. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel látom, még nem írt senki, leírom hogy választottam:-).


Megnéztem, ami hozzánk közel van. Megbeszéltem egy időpontot, odamentünk a kislányommal, aki egyből elrohant játszani:-). A hölgy - aki évekig ovónő volt - mindent elmondott, megmutatott és közben láttam, hogy viselkedik a többi gyerekkel. Ez nekem elég volt.


Az volt számomra a fontos, hogy ovónő legyen, rugalmasak legyenek, ne főútvonal mellett legyen és lássam, hogy viszonyul a gyerekekhez és azok hozzá. Ott lehettem vele az első nap, azt mondták, elég lesz, de meglátjuk hogy viseli következő nap, hogy elmegyek és akkor maradhatok. Heti 3x jár délelőtt és nagyon örülök neki.


Sok sikert a keresgéléshez.

2012. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez budapesti napközi volt? Én is ilyesmit szeretnék, 2 éves és délelőttönként biztosan jót tenne neki a gyerektársaság.
2012. nov. 16. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, XXII. kerület.
2012. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!