Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam teljesen...

Másfél éves kisfiam teljesen megváltozott! Tapasztalt valaki ugyanilyet?

Figyelt kérdés
A kisfiam idáig egy arany bogár volt, tényleg. 2 hónapos kora óta átalusza az éjszakát, csak akkor sírt ha éhes volt, nyugodt kiegyensúlyozott játékos kisbaba volt, mostanra pedig teljesen átváltozott 11 hónaposan indult el, azóta megy mint a mérgezett egér, ami nem baj mert tudom, hogy ilyenkor felfedezik a világot, minden érdekli őket, de a játékaival nem játszik mindig más más felnőtt dolgok érdeklik, és ami a legjobba aggaszt, hogy agresszív lett, ha vmit elveszek tőle illetve nem az történik amit ő szeretne elkezd verekedni. Sokszor olyan pofonokat kapok, hogy csillagokat látok, dührohamot kap, vagy nemtuom mit mert mindent üt csapkod és lever ami csak akeze ügyébe kerül. és éjjel nappal csak a hiszti meg a hiszti vinnyogás. nem tudom mit rontottam el, mert mindent ugyanugy csin mint régen. segítsetek hogy milyen neveléssel lehet vissza folytani ezt az agressziót, illetve ha vki ezzel küzd mindenképpen írjon.
2012. nov. 20. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem a te befolyásod alatt áll :) Hisztikorszak kezdődik. Ugyanez van velünk is, csak nekem van egy extra érzékeny lelkű négyévesem is :) Ezzel nem kell küzdeni, fejlessz ki módszereket, hogyan tudod viszonylag hatékonyan elterelni a figyelmét. Túl lesztek ezen (most még nem tudatosan csinálja, az később jön), aztán jön majd más hülye korszak, aztán megint angyalian édes lesz, majd ismét valamire bekattan és így tovább, és így tovább. Ezek olyan dolgok, amikről elfelejtenek beszélni anyáink, amikor gyereket tervezünk...:)
2012. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!