Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban használatos apró...

Oviban használatos apró tömörgumi állatkákat hol szerezhetnék be?

Figyelt kérdés

Annyira imádja a lányom. Tudjátok, amivel a nagyokat pl számolni tanítják. Vannak belőle fejlettebb verziók: egy dobozban sokféle állat, kisebbek és nagyobbak, többféle színben. Van járművesben is. Úgy szeretnék venni neki, de nem találok a neten.

Vannak esetleg óvodák ellátására szakosodott cégek?



2012. nov. 20. 13:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
2012. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hú... a schlaich figurákból a legkisebbnek is 1000 Ft darabja, de azért köszi... Nem ilyenre gondoltam, hanem amit ömlesztve lehet kapni, legalábbi az ovikban lisztesdoboz méretű tartóban található. Nem olyan kemény, mint a schleich és nem is olyan élethű.
2012. nov. 20. 13:15
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nem tudom mi lehet, bocsánat. Talán az oviban kérdezd meg.
2012. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nálunk sárga kacsa, barna nyuszi, ilyesmik voltak. Ezekre gondolsz?
2012. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen igen, pontosan. Manapság már vegyesen is vannak és sokféle színben, és nem műanyag, hanem gumi. Nálatok nincs ilyen az oviban?
2012. nov. 20. 13:55
 6/37 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ezek azok.


[link]

2012. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

eeeezaaaaaaz!!!! megvan!

[link]

Köszi azért mindannyiotoknak, nyomom a zöld kezecskéket!

2012. nov. 20. 14:07
 8/37 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de nem ekkora mennyiségben. Megírod, ha sikerült vásárolnod? Úgy látom, most nincs raktáron a termék.
2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ha megnézegeted a honlapot, vannak másféle összeállítások is. Személyesen át lehet venni a munkahelyem közelében, úgyhogy már csak az izgat, mikorra tudják beszerezni, meglesz-e karácsonyra. Szuper okos dolgokat lehet vele játszani szerintem! (pl válogasd ki a kis piros bárányokat! Vagy keresd meg a kis kék röfi mamáját, tesóját, papáját! Tegyél le váltva kéket és pirosat, kicsit és nagyot, kacsát és tehenet! válogasd szét az összeset szín/méret/állatfajta szerint! - szuper jó dolog, nem?)
2012. nov. 20. 21:15
 10/37 anonim ***** válasza:
A macicsalád is nagyon cuki, de nem találtam kevesebb mennyiséget az anya+kicsinye és a járműves szettből. :-( Egy pillanatra azt hittem, hogy a szortírozó tálca jó lesz nekünk, de ahhoz nincsenek figurák, csak a képen.
2012. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!