Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dada pelenka 16-30 kg-ig?...

Dada pelenka 16-30 kg-ig? (6-os méret) Budapesten?

Figyelt kérdés

Létezik ebből a fajta pelenkából vagy hasonló gazdaságos pelenkából ekkora méret? Eddig csak 25kg-ig valót láttam, az kb. 5-ös méret, de nekünk már kicsi.


Ha valaki tud/találkozott ilyen méretű gazdaságos pelussal, kérem írja meg, hol látta.

Köszönöm!


2012. nov. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a dadából nincs ekkora méret, az 5ös a legnagyobb.
2012. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg más gazdaságos pelus ebben a méretben?


Időnként van az Auchanban Bella Happy leárazva, ott szokott 6-os lenni, Tesco-ban sajnos csak 5-ig van. De ez az akció iy oly ritka mint a fehér holló...van hogy hónapok telnek el:((

2012. nov. 23. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen gazdaságos pelust keresel?

tudom, hogy a dm-es nem a legolcsóbb(mondjuk én mindig kuponnal veszem)de nagyon jó nedvszívó!14,5 kg a fiam és még tök jó neki a 4es!Pedig van még 4+os és 5ös is belőle.

Mi is sok pelust kipróbáltunk már, de eddig nem igazán láttam 6os méretet...

első

2012. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!:)


A Dm-es nem jött be. Azért még keresgélek...

2012. nov. 23. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
gazdaságosból nem tudok sajnos,de a liberóból van 6-os,és 7-es is,a fiam 7-eset hord.
2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs hogy így belekontárkodok,de ez engem is nagyon érdekelne!

Nem olyan régen én is néztem pár bababoltban ilyen zsákos pelenkát,de ott is mint csak 25kg-ig volt!

2012. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Liberot próbáltuk (7-est), de nem engedhetjük meg, hogy havonta 85Ft/db áron vegyünk pelenkát...
2012. nov. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!