Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok Sam a tűzoltó-s...

Hol találok Sam a tűzoltó-s puzzlet?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élünk,itt 3 játékbolt van összesen,de nem találom.Neten keresgéltem de ott sem jártam sikerrel.Esetleg tud valaki olyan webáruházat ahol találok?

Köszönöm.



2012. nov. 25. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem kimondottan puzzle-t keresek, hanem Sam, a tűzoltóból bármilyen játékot, de semmi nincs :( Pedig a fiam imádja.

Csak színezőket láttam, illetve egy mesekönyvet, amiben 4 mese van, abból az egyik Sam-es. Ha mégis találsz valamit, írd meg!

2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nézegesd a jofogast, aprodot, én ott vettem neki 2 hete egy jelmezt, meg a tűzoltó autót, de figyelni kell. jelenleg Magyarországon nincsen sehol Sam-es jatek, én is felkutattam mindenhol, csak a vaterarol,teszveszről lehet rendelni, ésazt is Angilából hozzák. Ha van ANgliába ismerősöd, akkor ők esetleg tudnak neked venni, itt:

[link]


nekem a fiam keresztanyjáék kint élnek, és onnan kap karira egy Norman figurát, amit ha átszámoljuk nem vészes az ára.

2012. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tesz vesz-vatera,itt nézegesd meg,múltkor én láttam.
2012. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!