Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves fiamnak melyik multivi...

2,5éves fiamnak melyik multivitamint, vagy immunerősitőt adjam?

Figyelt kérdés

most cebiont+cebion multit kap,de ugyanúgy betreg volt tőle nem 1x...most fog elfogyni a multi kb 2nap múlva,és szeretnék neki valami mást venni,ami hatásosabb lehet.Régebben a marslakócskákat is adtam neki,az sem volt hatásos sajnos.Tudtok valami jót ajánlani?Most láttam a reklámba ezt a béres cseppeket,4 üveggel 3400 ft most.Azt lehet adni gyereknek is?Hatásos lehet?21 kg a fiam.

3-án kezdi a bölcsit,szeretném ha nem lenne állandóan beteg.Tudom ezt nem lehet elkerülni,de hátha tudok egy kicsit segiteni hogy annyit ne legyen beteg.


2012. nov. 26. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább adjál neki minél több gyümölcsöt, főleg narancsot és kivit. Bár én is adok a lányomnak vitamint, de nem igazán hiszek bennük, inkább csak azért adom mert mindenki adja. Ő nem beteges típus, és úgy érzem ez inkább annak tudható be, hogy naponta megeszik egy fél kivit és még más gyümölcsöt vagy zöldséget nyersen.

Amúgy béres cseppet már adhatsz neki 10 kg fölött adható, napi 2x5 csepp. De az íze borzasztó még italba keverve is.

2012. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.Az a baj,hogy a fiam semmilyen gyümölcsöt nem hajandó megenni...nagyon ritkán pár cikk almát,aztán ennyi...narancsot is úgy szoktam,hogy kifacsarom 2-3 db-nak a levét,aztán teszek bele kis mézet,kis vizzel felhigitom,és úgy néha megissza,de nem mindig.. :(

Kivit még nem próbáltam a magok miatt.Akkor már simán adhatom neki a magokkal is?

2012. nov. 26. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Forever multikidet eszik,most 2,5 éves,fél éve jár bölsibe eddig 2-3x volt beteg bár igaz hogy ő falja a gyümölcsöket!van hogy együltő helyében 3-4 mandarint is megeszik vagy egy egész almát v körtét stb.

Próbálj meg neki tányérra mosolygós arcot krakni gyümikből hátha úgy jobban megeszi!Bár én meg a gyümölcsben lévő vitaminmennyiségben nem nagyon hiszek már,sajna a mai gyümikben közel nincs akkora vitaminmennyiség mint ezelőtt 30-40 évvel!

Állítólag hogyha a napi c-vitamin szükségletedet akarnád fedezni(1000 mlgramm/nap) kb 1 kg-ó citromot kellene megenned!

Szóval én meg ezért adok plusszaba multivitamint annak ellenére hogy tényleg sok gyümit,főzeléket megeszik a fiam!

2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!