Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délelőtt és délután is bekenit...

Délelőtt és délután is bekenitek naptejjel a 2 éves gyereket mindennap? Hallottam olyanról, hogy valaki nem keni minden nap.

Figyelt kérdés
Szerintetek árthatok vele,ha nem kenem én se mindig?Általában árnyékba játszik,max. 17 után van napon.
2009. aug. 19. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a gyermekorvos, hogy elég ha csak akkor kenem be, amikor valami miatt 11 és 15h között kell kimennünk az utcára. Ilyenkor szoktam csak bekenni, bár elég ritkán fordul elő, hogy a legmelegebb időszakban kényszerüljek elmenni vele valahová. Később már nem szoktam kenni, de mondjuk nagyon keveset is van napon, inkább árnyékban játszik.
2009. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kenném be, ha olyan helyre mennénk, ahol folyamatosan napon van és erős a sugárzás (pl. vízpart). Mivel ilyen helyre mi nem szoktunk menni, itthonra (kertbe), utcára sosem kenem be a kisfiamat, csak arra figyelek, hogy 11 és 15 óra közt ne legyen kint a tűző napon, legfeljebb az árnyékban. De nálunk úgy alakult ki, hogy kb. délelőtt 10-11 közt és délután 4-től sötétedésig vagyunk kint. Így gyakorlatilag nem használok naptejet.
2009. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!