Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Polár pizsirugiban alszik...

Polár pizsirugiban alszik valamelyikőtök gyermeke? Mivel van még betakarva?

Figyelt kérdés
Kislányom hálózsákban alszik, kb 19 fog van éjjel nálunk - melegben nem bírunk aludni. A hálózsák alatt van rajta egy body és egy vékonyabb pizsirugi. A kérdésem, hogy poláros rugi + hálózsákban mennyire lenne melege, megéri-e venni, illetve nem rossz-e, hogy egész éjjel a polárral érintkezik a bőre (azért az mégse pamut).

#pizsama #polár #pizsirugi
2012. dec. 6. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

De miért? Úgy gondolod hogy most fázik?

Nálunk 20-21 fok van éjjel rövidújjú body és sima pamut rugdalózóban alszanak. Vékony paplannal takarom be őket.

2012. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be a polár pizsirugi. A kislányom nagyon izzadt tőle. De neki a polárral bélelt sapka is sok. Attól is izzad, meg viszket. Szóval ő különösen érzékeny, akárcsak az anyukája, meg az apukája :). Nagyon fehér bőrüek vagyunk.
2012. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lánykám rövidujjú bodyban és polár rugiban alszik. Betakarni nem nagyon tudom, mert egész éjszaka mocorog, lerúgja magáról. De nálunk 25 fok körül van, szóval ehhez mérten gondold át, mennyire lehet melege a babádnak...


Egyébkén szerintem jó így, ahogy most altatod. Amikor alszik nézd meg a nyaka, tarkója hideg-e, mert akkor fázik. Én onnan is tudom, hogy fázik, amikor forgolódik, akkor szoktam így ellenőrízni, mert a forgolódás mondjuk azt is jelentheti, hogy éppen melege van..

Próbáld ki, de ha eddig nem volt gond, szerintem jó így...

2012. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!