Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lepkefújó elefántot szeretnék...

Lepkefújó elefántot szeretnék venni a két éves kislányomnak karácsonyra. Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
mert nem sok jót olvastam róla

#lepkefújó
2012. dec. 8. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
SZia, én is azt vettem a fiamnak karácsonyra, tuti élvezni fogja. A keresztlányom szülinapján, mikor 2 éves volt, ezt hozta egy másik anyuka, hogy játszanak vele, illetve nem pont ilyet hanem ennek a Micimackós változatás, és nagyon élvezték a gyerekek, most már 5 évesek, de ha többen vannak, most is előkerül és játszanak vele. habár a pillangók az évek alatt megfogyatkoztak, de ők pótolták színes papírdarabokkal . Én azt olvastam, hogy hamar lemerül az elem, de azt meg lehet oldani tölthető elemmel, így olcsóbb. Szerintem jó ajándék, én már alig várom, hogy kipróbálhassam :-D
2012. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az meg milyen??
2012. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Babatornán imádta a fiam és az összes gyerek!
2012. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 8. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ekkora korban ehhez a játékhoz kell egy felnőtt is. Szóval csak akkor, ha van valakinek kedve ezzel játszani felnőttnek. Ugyanis a végén az orrmány levegő hiányában leesik, és nincs elég ereje a masinának egyenesre magasra fújni magától, kell segítség.

Nagyobb korban már ágy, vagy szék mellé rakják az elefántot, és valaki a székről tartja míg beindul. Nem kell végig tartani, csak az elején. Ekkor már jó játék.

2012. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van pár hónapja, a kisebbik lányom most lesz 2 éves ebben a hónapban. Nagyon szeret vele játszani.
2012. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meggyőztetek...azt hiszem megveszem karácsonyra!!!!köszönöm
2012. dec. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!