Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5,3 1 éves gyereketeket...

5,3 1 éves gyereketeket kiviszitek minusz 3 fokban szél is fúj, és ha igen mennyi időre?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van és mindig is nagy kijárósak voltunk, szemerkélő eső, hó, meleg sem akadályozott minket, de most 2 napja jeges szél fúj és a minusz 2-3 fokot még kevesebbnek érzem, mi tunyultunk el hogy ki se dugjuk az orrunkat ma már tegnap is csak a kisboltig mentünk? Idebent mondanom se kell hogy meg vannak vadulva de kint meg hiába öltöztetem be őket (főleg a legkisebbet féltem mert ő még nem sétál csak ül a babakocsiban) az arcuk vörös és kifújt.
2012. dec. 9. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5 és 1,5 éves kislányaim vannak.Igen,kiviszem őket,de nagyon jól fel vannak öltöztetve.Lesz még hidegebb is.
2012. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ők is fel vannak de az arcukat nem tudom betakarni...tavalyról nem emlékszem ilyen furcsán hidegre vagy csak szél nem volt nem tudom.
2012. dec. 9. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem2 fiam van,2 és fél évesek.Tegnap a jeges szél miatt nem sétáltunk.A hideggel nincs baj,ha tiszta idő van.Csak most a szél tényleg extrém,úgyhogy autóval mentünk mamához is.Ha így marad reggel oviba is csak kocsival.Szerintem ilyen minden télen van.1-2 napot ki kell bírniuk bennt is.(igaz,az enyémékre sincs jó hatással,ha nem sétálnak,dehát..van ilyen).
2012. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krémezd be az arcukat zsíros, nem hidratáló krémmel.
2012. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen..pont ezen agyaltam én is tegnap, hogy kivigyem e vagy sem, ő 18 hónapos. Végül felöltöztettem, kimentünk, de nem is iagzán érezte jól magát a nagy szélben, örökké az apja ölébe kérte magát.

Szóval én azt hiszem amig ilyen őrült szél fúj addig nem fogom kivinni. Remélem hamar vége.

2012. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!