Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szombathelyen lehet gyerek...

Szombathelyen lehet gyerek háziorvost fogadni?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy havi fix összegért ha kell házhoz jönne,akár rendelési időn kívűl.akh most a házi orvosunk az finoman szólva semmit sem ér.ha beteg rá 2 napra kapunk hozzá időpontot,és az aszisztensel tudunk csak telefonon beszélni,meg nem ir egy jó orvos :-(akár privibe is irhattok.előre is köszi
2012. dec. 12. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bíztos lehet,de ha nem is akkor válts orvos! Oda viszed a gyereket ahova szeretnéd. Kérdezz meg ismerősőket kiket ajánlanak,és vidd oda. Ott a dokit megkérdezheted,hogy válalja e a házhozmenetelt. De szerintem az is elég ha rendelési időben jó dokid van.
2012. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjetek át másik orvoshoz, miért maradnál ha nem vagy vele elégedett. Azért az nem lenne egy olcsó mulatság. Ha nagyon beteg az orvosok többsége ki fog menni, persze nem ingyen de kimegy. Lehet hülye kérdés, de ha beteg milyen időpontot kértek, akkor elmész rendelési időben és fogadnia kell?
2012. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pl.egész éjjel lázas a gyerek 39 fokos a láza.sem nurofen sem kup nem segít.hűtőfürdővel is csak pár órára csökken neki.reggel felhívom,mert csak bejelntkezéssel fogadnak.mire azt mondja az aszisztens hogy ma már nem tudnak fogadni.minden időpont betelt,és csillapítsam továbbra is a lázát,ha nem mulik holnap után hívjam őket.megkértem kapcsoljon a doktornőhöz,de azt mondta most nem tud sok a beteg...nem váltottam eddig,de ezek után tuti fogok-csak félek nehogy ugyan így járjak...(jag és végűl elvittem az ügyeletre ahol kiderült virusor torok gyulladása van.18 hós.)
2012. dec. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!