Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szuperdadát alkalmazók mit...

Szuperdadát alkalmazók mit csinálok rosszul beküldöm a bünti sarokba őket (3 és 5 évesek) ott töltenek 3 és 5 percet letöltik elmondom miért kerültek oda stb. de nem hat rájuk?

Figyelt kérdés
Tehát legközelebb semmilyen visszatartó erővel nem bír a bünti helyre küldés. Van még olyan akinél nem válik be ez a módszer, de akkor mit csináljak? Nincs ott nekik játék a sarokban tehát nem játszás helyszíne.
2012. dec. 13. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne egy sarokba küldd őket,mert játék nélkül is elvannak
2012. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

bocsánat nem fogalmaztam jól, NEM EGY sarokba küldöm őket!!! :)

Hanem külön külön és nem is látják egymást meg semmi .

2012. dec. 13. 09:26
 3/17 anonim ***** válasza:

ne utána mondd el nekik, hanem előtte, hogy miért fognak a büntisarokba meni.

utána kérjenek bocsánatot, és érezzék, hogy büntetésből ültek ott 3/5 percet.


Mi is ma kezdtün, eddig bevált.


egy szuperdada rajongó

2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

előtte is mondom (előbb figyelmeztetek 2 szer aztán jön a bünti ahogy a könyvben van stb.) és bocsánatot is kérnek (bár mély meggyőződésem hogy fogalmuk sincs a szó jelentéséről csak mint a kis papagáj mondják...) de mindegy.

Határozottan rájuk nézve mondom mély hangon ahogy a könyvben is van

2012. dec. 13. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:

én a lifenetworkon nézem, a könyvet nem olvastam,

egy 3 és egy 5 éves igenis tudja mit jelent bocsánatot kérni.

Nem ovisok?

2012. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de ovisok de érted ez a szó így magában a büntetés végén nem jelenti azt hogy VALÓBAN BOCSÁNATOT kérnek és megbánták hanem csak elmondják gyorsan főleg a 3 éves mint egy bármilyen szót mondhatná azt is hogy sárgarigó vagy vajaskalács na :D
2012. dec. 13. 09:49
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem értik.

legalábbis az én gyerekeim tudták ennek a szónak a jelentését 3 évesen. Nem kell őket lebecsmérelni, okosak ők.

2012. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Uhh...na jó ezzel nem a kérdésemre nem kapok választ .
2012. dec. 13. 10:02
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszik komolyan a büntisarkot.

Vagy te neveted el magad közben? Nem vagy elég szigorú? határozott?

2012. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát az biztos hogy nem nevetem el magam közben...úgy érzem hogy komolyan veszem és határozott vagyok nem tudom mi a baj..:(

Nagyon nagyon rosszak együtt külön külön nem, úgy semmi baj velük elsőre megértik amit mondok stb. de együtt hihetetlen mire képesek..

2012. dec. 13. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!