Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éve 14 kilós kislánynak...

3 éve 14 kilós kislánynak milyen autósülést javasoltok?

Figyelt kérdés
15-36 kg vagy a 9-36 ? A kistesónak már nagy szüksége lenne a 9-18 kg-s ülésre, igy vennünk kellene egy újat.
2012. dec. 14. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tescoban minap láttam Graco ülést, nagyon jól nézett ki, kényelmes is lehetett, kicsit lehetett dönteni, huzata könnyen levehető volt, 20-21 ezer volt. Én olyat veszek !
2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éves a lányom, de 17 kiló. Mi 15-36 kg-os ülést vettünk. Azt mondta az eladó, ha nyugodtan ül már utazás közben, és nem ficánkol, akkor ez is megfelelő. Minden esetre nem árt beleültetni a gyereket a kiválasztott darabba, mert akkor látod igazán, hogy jó-e.
2012. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15-36, de olyat, ahol az ovet az uleshez tudod csatolni, mert elvileg 15 kilotol feszit be az ov ha gaz van. Vmi jo minoseget vegyetek szerintem, azokat is megkapod 25000 korul.
2012. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!