Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S.3ésfél éves gyerekem...

S. O. S.3ésfél éves gyerekem testén viszkető hólyagok jelentkeznek tegnap óta mi lehet ez? Nagy terjedelmű hólyag!

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk az ügyeleten de semmit nem mondtak csak találgattak meg mire odaértünk visszahúzódott kissé,most megint rettenet!
2012. dec. 14. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi nem rég vagyunk túl egy hasonló eseten.Én lefotóztam ,mert mindenki hülyének nézett minket.

Mi kórházban is voltunk,mindenképpen kellene neki egy vérvétel mert lehet vírusos eredetű is.

Ne az ügyeletre vidd,hanem a gyerekorvoshoz vagy gyerek klinikára.

2012. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most fotóztam le,és nektek mi lett végülis?
2012. dec. 14. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok:írtam privit!
2012. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Az a baj hogy itt körzeti sincsen falun lakunk és 25km es körzetben helyettesités van és senki nem tud semmit..., de hétfőn mindenképpen megyünk keresünk egyet mert ez már nem állapot és nem is ezzel kezdődött!
2012. dec. 14. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 km-rel odébb hordom a kisfiamat,mert aki itt van (kis város),tragédia egy gyerek orvos. :(
2012. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szörnyű hogy ilyet megenged az ország hogy ez menjen több helyen!! :( Nálunk a kórház is katasztrófa :(
2012. dec. 14. 21:58
 7/7 anonim válasza:
Ha viszkető pötty, akkor próbáld ki a Pox clin habot. bárányhímlőre van, de mi a múltkor a skarlátra is kentük és tök jól nem viszkettek tőle, hűsít, gyulladást csökkenti és fertőtlenít is szóval nem tudsz vele rosszat tenni.
2012. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!