Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsony előtti karácsonyi...

Karácsony előtti karácsonyi ajándékról mit mondanátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiúnkkal csak Karácsony előtt tudunk találkozni a nagyszülőkkel. Mit mondanátok neki, miért adnak épp Karácsony előtt pár nappal ajándékot nekik a nagyszülők?
2012. dec. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálam mindig úgy mondták, hogy a mamáék jézuskája, a keresztanyu jézuskája stb. És akkor náluk már járt. Ennyi. Nem nagyon firtattam, hogy de a Jézuska kőbe vésve, csak 24-én jöhet, örültem az ajándéknak.
2012. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

szerintem egy 2,5 éves nem tudja mikor van karácsony, igazán még össze se áll a fejében mi is az...

mondjátok azt, hogy megjött a Jézuska vagy angyal vagy aki épp nálatok jár, aztán pár nap múlva majd hozzátok is megjön, nem hiszem, hogy a napokat számolgatná miért 20.-án ment a nagyihoz :)

2012. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen talán ez a legjobb megoldás, hogy ez ennek az meg annak a Jézuskája és hozzájuk már ment, mert írtak a Jézuskának hogy előbb mennyen mert csak akkor tudják neki átadni.Ez utóbbi csak ha firtatja hogy de miért ment előbb.

Hozzánk az oviba kedden fog jönni a Jézuska, akkor viszi oda a fát és akkor kapják az ovi Jézuskájától az ajándékot.

2012. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,5 éves. Mivel fázott a paplanja alatt, a bátyámtól kapott pénzen vastagabb paplant vettem neki. Azt mondtam neki, hogy a bátyja mikulása hamarabb hozta neki, mert tudja hogy fázott.
2012. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, bátyja jézuskája nem a mikulása.
2012. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként nálunk úgy van, mint az első válaszolónál. É is azt mondom a kisfiamnak, hogy a bátyja jézuskája, mamájé stb
2012. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!