Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandó füllgyulladás? Mit...

Állandó füllgyulladás? Mit tudnék csinálni,3 évves gyerekkel?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt 3szor kapott antibiotikumot.Azóta van neki ,mióta ovis.Idáig beteg sem volt.Már megvagyok ijedve mikor keveredik ki?Imuno tablrttától javulna?Cbion multit szoktam adni.
2012. dec. 20. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fülorrgégészeten voltatok vele, Lehet, hogy az orrmandulájával van a gond, az fertőzi folyton vissza a fülét!
2012. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a "voltatok vele" után kimaradt egy kérdőjel :)
2012. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nàlunk is ez volt első èvben, most közèpsős, mèg nem volt fülgyulladàsa, csak egy skarlàtot sikerült begyűjtenie eddig.

Nekünk azt tanàcsolta a sògorom, akit fül orr gègèsz, hogy vàrjunk mèg 1-2 èvet, ha nem javul, szedessük mi az orrmandulàjàt. Örülök, hogy hallgattam rà, ès nyàron nem szedettem ki.

Azt mondta, hogy akkor van igazàbòl gond, ha nyàron is többször előjön. Akkor valòszìnű, hogy az orrmandulàban van gòc.


Ès mèg annyi, hogy ne adj neki multivitamint semmi kèpp ha beteg, mert a benne levő vas tàplàlja a bacikat, csak erősödnek tőle, lassìtja a gyògyulàst. Adj neki nagy dózisban ilyenkor c vitamint. Ha meggyògyult mehet tovàbb a multivitamin.

2012. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!