Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kap 3,5 éves fiú gyermeket...

Mit kap 3,5 éves fiú gyermeketek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem ötletnek kell :) Csak azt hiszem mi már megint túlzásba estünk :(
2012. dec. 23. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyereklaptopot kap, és egy társas játékot. Keresztszüleitől egy kukásautót ami emeli a kukát, hangot ad stb. , anyukáméktól meg egy versenyautó szállító kamiont amihez több tartozék is van.
2012. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi orvosi dobozt felszerelésekkel és kisebb állatokat vettünk neki,amiket tud pakolni. Nagyszülőktől babakonyhát, és ilyeneket kap, hogy gyurma, kifestő, festék. Nagy a családunk, úgyhogy lesz biztos sok ajándék, de mi nem költöttünk "sokat", 4eFT-ot.

Nálatok miket kap?

2012. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tőlünk babakonyhát kap, vettünk hozzá pár kiegészítőt. Egy verdák könyvet meg kisautót, verdák sapkát. Az apjától egy dvd-t meg könyvet a holdról, mert odavan érte :) Nagyapjától munkapadot. Déditől pizsiket, vitamint, tusfürdőt, stb, csupa hasznosat. Tavaly mi is túlzásba estünk már itthon, annyi mindent kapott, hogy a bőség zavara elvitte az örömét. Azt sem tudta csóri mihez nyúljon, mivel játsszon.
2012. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Két fiam van 3,5 illetve 5,5 évesek. Közösen kapnak egy nagy kupac legót. A kisebb még zsírkrétát, egy kis markolót, kis doboz gyurmát. Anyósoméktól dömpert kap, anyuéktól társas játékot. Meg még vannak a családban akiktől lesz apróság,de azt nem tudom mi lesz.
2012. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

miért kérdező, mit kap a te fiad????


mi is túlzásba estünk azt hiszem, de nálunk csak karácsonyra és szülinapra kap játékot, ráadásul a két ünnep között 3 hét sincs, így azt hiszem ez belefér, egész évben teszek félre erre a 2 ünnepre és karácsonyra kapja a többet. mivel kinőtte a legtöbb játékát, így most jól felpakoljuk a készletet :D


kap kiskonyhát, orvosos táskát, szerszámkészletet a szerszámpadjához, szeret szerepjátékozni :)

kap még társast, konyhai kiegészítőket, legot (csak egy pici készletet), meg a falára díszeket mert nemrég költöztünk, üres a fala még :)

ezeket persze az egész családtól, szépen elosztottam, hogy mindenhova menjen a jézuska :)

2012. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tőlünk: traktort utánfutóval, gyurmát, play doh reggeliző szettet, játék ételeket és pénztárgépet (ő a vásárlásért van oda), valamint orvosi szettet kap.

A többit nem tudom, kap még a keresztszüleitől, a nagybátyjától, a nagyapjától, de nem tudom, hogy miket.

2012. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hát tőlünk az alap lego duplo készletet kapja,egy kombájnt,gyurma készletet,meg 2 kirakót,2 kisvakondos leporellót.

Anyukáméktól egy távirányítós autót,meg 2 társast,két bátyámtól 1-1 kisebb duplót,nagyszülőktől pizsit,pulcsit,nadrágot....tavaly is ebbe futottunk bele,nem tudom idén is sok lesz-e neki...de nagyon sokan vagyunk mi is,és sajnos magunk is többet vettünk....

2012. dec. 23. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:

tescos fa vonatos terepasztalt egyik Déditől

távirányítós darut,egyedi kézzel horgolt vizilovat(kedvenc állata) én szüleimtől

logico primo tábla+3 feladatlap csomag másik nagyszülő

Annapetigergő könyv+ki mit visel társas Keresztszülő

Annapetigergő könyv+verdás nyomda ,verdás pizsi másik Dédi

nekem már ez is sok,így mi nem vettünk külön semmit

2012. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi általában próbáljuk betartani, hogy mindenkitől csak 1-1 ajándékot kap, így nem lesz dömping. 3,5 éves a fiam, tőlünk kap egy favonatpályát meg 3 könyvet (na jó, ez nem 1 lett), mamáéktól egy sátrat, tesóméktól műanyag ételeket a vásárláshoz, férjem tesójától pedig rajzeszközöket. Mivel kicsi a család, sosem jön össze 5-6 játéknál több, de nem is baj.
2012. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi legot vettünk neki és trash pack fluoreszkáló kukásautót, állandóan ezt emlegette, mikor a Minimaxon látta. Két nővérem együtt vettek neki egy nagy csomag megabloxot, nagymamámtól egy nyitható ajtajú csuklóst buszt kap. Anyukám már nem él, apám nem fog venni semmit, így onnan nem kap ajándékot.


Férjem családja nem tudom mivel készül, és unokatestvéreimről sem tudok nyilatkozni... innen könyveket szokott örökölni, mert 4 nagyobbacska gyerek van.

2012. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!