Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselik a szomszédok...

Hogyan viselik a szomszédok ha a gyerekeitek szaladgálnak, ugrálnak a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szomszéd vagyok. Kertes házas övezetben lakunk. Nem zavar egyáltalán a gyerekzsivaj, a játék hangja. De amikor vasárnap reggel 7-kor kirakják a gyereket "játszani" és végigdönget a házam előtt a rollerjával, igencsak dühösen kelek, és nagyon meg tudnám ütni a kisember anyját.
2009. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az nagyon idegesítő, amikor a szomszédban 11 kor kiabál a vén kurv@, hogy "niki b@zzzzmeg mi a f@szt csinátá má megin?" na az nagyon idegesítő és én meg másnap menjek suliba... Én meg mondjuk hangosan szoktam zenét hallgatni. El is költöztek :D Azóta új szomszéd van, egy volt osztálytársam :) Beszéltem vele, nem zavarja-e a zene. Mondta, hogy nem, hallgassam csak. :) Pedig nem is vagyunk annyira jóban, csak köszönőviszonyban.
2009. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is szomszéd vagyok és engem nagyon zavar, hogy nem tudok tanulni, pihenni, száguldoznak a járdán és én vagyok a hibás! mert a kutyám őrzi a házat... -.-" Nem tudom nem-e a szülőkkel van a baj, mert a gyerek már tud beszélni, mégis egész nap ordít, de nagyon zavaró :S
2009. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk mázlink van. Panelban lakunk a tömb szélén, csak alattunk, felettünk és egyik oldalt van szomszéd. Az alattunk lakó néni van már vagy 80 éves, "kicsit" süket szegénykém, vele mi szívtunk, amikor még a Petőfi rádión hajnalonta magyar nóták szóltak. A fölöttünk lakót baromira nem érdekli, hogy mit dübörgünk, kutyás lakó, állandóan kérdezi, hogy nem zavarja-e a babát a kutya. A mellettünk lakó viszont tök süket, van hallókészüléke, de ha összefutunk, akkor is csak szájról olvas. Őt se valószínű, hogy zavarja a gyerek :) Meg egyébként se egész nap zajong.

2009. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk beköltözés után fél órával megjelentek,h jaj de hangosan szaladgálnak a gyerekek.Ezt olyankor is eljátsszák,amikor a gyerekek nincsenek itthon.:)))Úgy gondolják, a gyerek ha hazajött az oviból,leül valahova,és nem mozdul,mert ha egy lépést is tesz az amiatt van,mert az a drága jó anyja elhanyagolja.:))Természetesen felneveltek xdb gyereket,akik soha nem szaladtak egy lépést sem a lakásban...:DDD

A mi oldalunk:nem szaladgálnak abnormálisan sokat,néha átszaladnak egyik szobából a másikba,bevallom,de nem hiszem,h ez ennyire elviselhetetlen lenne,folyton szajkózom mint egy imamalom,h "nehogy szaladjatok!".Nem bosszantjuk őket szándékosan,de az egyéb megnyilvánulásaikból kiderült,h leginkább senkit nem tudnak elviselni a házban.:)))Fölöttünk is lakik gyerek is,kutya is-tehát szomszéd is vagyok-,de még nem jutott eszembe,h eszementem verjem a plafont egy partvissal csak azért,mert a gyerek vagy a kutya körberohant a lakásba.Mit kérjek,vágják le a lábukat??

Sokszor csak egy csipetnyi tolerancia kéne,és el kéne fogadni,h egy kisgyerek szokott szaladgálni,mert olyan gyerek nincs,aki egész nap csak ül...

2009. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyik ismerősünknél az elsőn lakó szokott felmenni a harmadikon lakóhoz, hogy zavarja a gyerekek rohangálása... Szegény harmadikon lakó meg folyton megy a másodikon lakóhoz, hogy tényleg lehallatszik? Mert a másodikon lakók még soha nem szóltak. "Természetesen" nem hallanak semmit a másodikon lakók, szimplán csak az elsőn lakó kötözködik. Egyes emberek még csak hírből sem ismerik a tolerancia szót, ellenben a kötözködéssel.
2009. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van egy kisfiam, 14 hónapos. Mikor még nem tudott menni és négykézláb közlekedett, nagyon dübörgött. Akkor felszólt párszor a szomszéd. De nem tudok mit csinálni ezzel jár.
2009. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még senki nem szólt. Alattunk egy iroda van, úgyhogy nagyon nem konfrontálódunk. Mellettünk és szemben dolgoznak sokáig és szintén vannak gyerekek. A felettünk lakó pedig egész nap fúr. Szóval fifti-fifti. :-)
2009. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én erre felelem azt,hogy vannak emberek,akik a betondzsungelben bediliznek és élvezi,hogy napról napra beleköthetnek valakibe.Én fiatal főiskolás vagyok,szemben velem egy 1 éves lányka,édes kispofa,az anyukája meg meg volt ijedve az elején,hogy engem majd zavar,hogy a kicsi kiabál.Hát nagyon nem,talán mert szeretem a gyerekeket,vagy nem is tudom:)Sokkal jobban idegesít a mellettünk élő család akik egyfolytában felújítanak,és már hajnalban ütik a falat,de nekik sem szólok,mert én csak egy pont vagyok,ráadásul egyedül:)
2009. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a gyerek zajjal jár, meg ugy általában, ahol élunk, otthon vagyunk, ott valami zaj mindig van. csak én ugy gondolom, amit nem muszáj, azt nem kéne, néha lehet gondolni másokra is...

mi a foldszinten lakunk, szaladgál nekem is a baba és játszik. napkozben nem csinálok nagy ugyet, de ha éjszaka keservesen bombol, akkor inkább kiviszem a mi szobánkba (az nem szomszédos senkivel), mert vékony a fal, és ahogy én hallom, hogy a szomszéd anyuka kiabál a gyerkoccel tanulás kozben, ugy ok is minket...bár ugyanez az anyuka reggel fél 7 kor szokott olyan hangos zenét kapcsolni, hogy a legtávolabbi szobánkban is hallani, csukott ajtok mellett. ot pár honap után megkértem, h csendesebben. azota is hallom, h hallgatja, de ez a hangero elviselheto és csak a szomszédos szobában hallani. szoval cserébe mi sem bombolunk éjjel:)


a 2.-on pont felettunk lakik család 2 gyerekkel (2,5 és 1 évesek), na ok nem gondolnak senkire. én lent hallom, mikor kelnek, mikor fekszenek, mert duborognek és rohangásznak, a babataxi vagy a bébikomp sokszor azt hiszem, a fejemre esik plafonostul. nappal még csak hagyján, de mikor este (8-11) kozt, az nagyon bosszant. Nálunk már olyankor takarodo van. a nagyobbik ráadásul elég síros is, kényeskedos. az 1.-n lako család eléggé mérgelodik néha, szerintem joggal. én az esti orákban biztos picit "lelassítanám" a gyereket, foleg a 2,5 éves már meg is értené.


a ház elé ki szoktunk menni esténként a tobbi anyukával és gyerkoccel, akkor elég nagy a zsivaly, mert valakit mindig figyelmeztetni kell vagy keresni, de elvileg 8-ig még senkit nem zavarhat, akit meg mégis, be tudja csukni az ablakot.

2009. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!