Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kislánynak érdemes...

22 hónapos kislánynak érdemes triciklit venni? Vagy futóbicikli, motor?

Figyelt kérdés
Húsvétkor kapná ,akkor lesz 22 hónapos.

2013. jan. 3. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
kisfiam 18 hónapos.1 éves korától van kismotorja.nagyon imádja. [link] ilyen van neki egyszerűen imádja.ilyenünk is van ezt is imádja de nem használjuk neki a leesésgátlót.nagyon szépen hajtja a lábával.most karácsonyra ilyet kapott a keresztanyjáéktól de ez majd tavasszal lesz jó neki,mert még kell egy kicsi hogy elérje a pedált. [link] meg kapott egy ilyesmit is karácsonyra de ez szerintem már kicsi neki.de ő nagyon szreti [link] szóval nekünk autóból meg motorból van elég.mindegyiket szereti.bármilyet veszel neki mindegyiknek nagyon fog örülni.de a kismotort azért jobban élvezi mivel egyedül megy vele és már olyan gyorsan hogy szaladnom kell utána :)
2013. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja kimaradt egy lint amihez a leesésgátlót írtam [link] de ezt én használtan vettem neki
2013. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereke válogatja. A kislányom két éves kora körül kapott, és nagyon szerette. A fiam most kapott karácsonyra kismotort, ő 10-én lesz 2 éves. Egyelőre nem nagyon érdekli, csak tologatja, néha ráül. Biztosan később szeretni fogja, majd tavasszal-nyáron, bár akkor már majdnem 2,5 éves lesz.
2013. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kislányomnak van triciklije de nem érdekli de lábalhajtos kismotor igen,szülinapjára futobiciklit,kap akor lesz 3 éves.
2013. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, lányom 2 évesen kapott triciklit, lehet hogy másoknak bejön, de az én kislányom rá se nagyon bagózik, ne vegyetek, akitől vettük ők is ugyanezt mondták.

vagy ha le is akarja vinni néha, nem hajtja, hanem tolatja magát, nem jó semmire, és ráadásul nagy is.

bezzeg a kismotort az imádja, én nagyon sajnálom, hogy megvettük a triciklit, bár elsőre nagyon örült neki, mert csilingel, meg szép, rózsaszín...de ennyi.:-)

2013. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!