Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Háziorvos ír fel savlekötőt 3...

Háziorvos ír fel savlekötőt 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan refluxra gondolok,mert az másabb úgy olvastam,hogy azok a gyerekek,akinek refuxa van,azok köhögnek,hánynak stb.aZ ÉN KISLÁNYOM,CSAK SOKSZOR NYELDES,MEG köpköd,mintha visszajönne valami,és nem tudja a savanyú italokat meginni,pld a narancslevet,ha savanyú.Meg sokszor puffad a hasa,meg néha nyálkásat kakál,pedig nincs is megfázva,szerintem ez is a savtól van.
2013. jan. 3. 10:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha ezt így elmondanám az orvosnak írna fel neki savlekötőt,vagy ezt ki kell vizsgálni,és gasztróra küldene?
2013. jan. 3. 10:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kivizsgáltatná, és jól is tenné, mert egy ekkora gyereknél nem természetes, hogy sok a sava. Inkább derítsék ki, mi okozza, és ha szakember azt mondja, hogy nincs baja, akkor oké. De inkább nézzék meg.
2013. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,csak amúgy is elég sokat jártunk már a gaszróra ikreimmel,sajnos tejfehérje allergiásak voltak,amit hálistennek kinőttek,szóval szegénykéimet elég sokszor megkínozták,korházba is voltunk,szóval túl vagyunk már egy pár dolgon,és félek,hogy feleslegesen kitenném őt megint vérvételnek,stb...Én amúgy a bérescseppre gyanakszom,hogy az csinálta nála a savat.
2013. jan. 3. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább doki,én azt mondom...nálatok a tejallergiánál mikor mondták h kinőtték?nem volt semmi tünetük?csak azért mert kisfiam nem nőtte ki ezidáig.
2013. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk csak annyi tünet volt,hogy kiütések voltak rajtuk,főleg a lábszárukon,aztán fél év diéta,majd megint vérvétel,bőrteszt,mindkettő jó volt már,aztán be kellett feküdnünk osztályos tejterhelésre egy hétre,és semmi tünet,így mondták ki hogy kinőtték.
2013. jan. 7. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Nálunk erős hasmenés,de nincs javulás,és igy is kórházba akarták fektetni,de szerencsére megúsztuk.
2013. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!