Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik voltak azok az indokok,...

Mik voltak azok az indokok, amiert fejlesztobe vagy TSMT tornara vittetek a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Mennyi idos volt es pontosan hova vittetek,ami vegul bevalt?
2013. jan. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

TSTM-re november óta járunk heti 1x. 4,5 éves a lányom. Főleg figyelemzavar miatt, ill. vannak visszamaradott csecsemőkori reflexei. Sokat kínlódtunk az akaratossága, hisztijei miatt. Ez a 2 hónap is rengeteget javított a helyzeten, sokat változott a lányom, sokkal kezelhetőbb. A figyelemzavar még persze fennáll, azért az hosszabb menet lesz.

Konkrét helyre vagy kíváncsi? Privátba szívesen megírom a címet, telefonszámot. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. (Bp.)

2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma jelentkeztem be felmérésre a koraifejlesztőbe. Nem beszél a fiam 20 hónapos.
2013. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol mi kulfoldon lakunk,de nemsokara utazunk Bp-re,ugyhogy en inkabb olyasmire lettem volna kivancsi,hogy felmerik es az alapjan allitanak ossze gyakorlatsort,amit otthon lehet vegezni!legkozelebb csak nyaron jovunk,ugyhogy igy sem lesz az igazi,mert havi kontrollra nem tudnank menni,de hatha igy is segitene vmit.Kedves elso,megirnad privatban,ahova ti jartok?hatha ott is van ilyen lehetoseg!elore is koszonom!a masodik valaszt is koszonom,rakeresek a google-on!
2013. jan. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!