Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet játszani 4 és 6...

Mit lehet játszani 4 és 6 éves gyerekekkel játék nélkül? Tehát ilyen szembekötős és hasonlók.

Figyelt kérdés

Vagy van valami körbeülős, és akkor van egy "gyilkos" és ha valakire rákacsint az kiesett, és van egy rendőr is. Vagy valami ilyesmi. :) Ehhez hasonló játékokat szeretnék játszani két gyerkőccel, 4 és 6 évesek, de én nem nagyon vagyok jártas ebben, csak tudom, hogy kicsiként imádtam ezeket. A gyerekek mellett pedig 4 felnőtt lenne. :)


Tudtok ilyen játékokat?


2013. jan. 4. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Barchoba, vagy valaki kimegy és megváltoztat magán valamit. A gyerekeknek meg ki kell találni, hogy mi az.
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, megfigyelőképesség-fejlesztés :) Köszönöm!
2013. jan. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!