Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hurutos köhögés, orrfolyás...

Hurutos köhögés, orrfolyás nélkül, kis hőemelkedés? Fehér lepedékes gennyes a torka.

Figyelt kérdés

A doki szerint adjak neki antibiotikumot, ambroxolt, calciumuscot, ha kell csillapítsam a lázát. Ti tudtok valami okosat mondani, hogy mivel gyorsíthatom még a gyógyulást?

Eddig nem sokat köhögött, ma kezdett el alvás közben is :(


2013. jan. 7. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fluimucil, 1-2 nap alatt vége a hurutos köhögésnek!
2013. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sosem javasolt a doki fluimucilt, hogyan hat? Sok trutyit csinál a torkában?
2013. jan. 7. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a Calcimusc+Fenistil csepp és a Sinecod jött be eddig,a mi dokink mindig ezeket irja fel.Ha már felszakadozik a köhögése akkor lehet adni köptetőt pl. Ambroxolt.Fontos a hideg párásitás,vidd be a fürdőbe a gyerkőcőt jól engedd ki a hideg vizet a tussal és legyél bent vele 5-10 percig.Nekünk be szokott válni,sajna az én gyerekeim is hajlamosak a hurutra.Ha minuszok lesznek ismét,menj ki vele a hidegre,jót fog tenni!Antibiotikumot irt is fel a dokitok?

Az én kisebbik gyerekemnek is hasonló a baja,ma reggel voltunk orvosnál,az éjjel kezdett ugatósan köhögni,be is lázasodott sajna.:( Az ő torkán pici fehér pöttyött látott a doki,de nem irt antibiot,azt mondta nem kell.

Jobbulást nektek!!!

2013. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már december közepe óta egyszer köhög egyszer folyik az orra... most már muszáj volt neki felírni valamit, hogy felgyógyuljon, mert szerintem a bakteriális fertőzés ment ide-oda a szervezetében...

Természetesen dec. közepe óta most volt bölcsiben 3 napig :P ismát egy hét itthon, hurrá!

A fenistilt és a calcimuscot együtt adod neki?

2013. jan. 7. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

15:21-es vagyok.Igen,együtt adom,előszőr beveszi a 20 csepp Fenistilt-neki már annyi jár mivel 20 kg körül van-utána meg vizbe beleteszem neki a Calcimuscot.

Szegény gyerkőcőd,akkor jól elhúzódik nála a betegség.Gyógyuljatok minél hamarabb!

2013. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!