Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játszósátra van gyermek...

Milyen játszósátra van gyermeketeknek? Szereti? Mennyi idős? Mi bent is szeretnénk használni.

Figyelt kérdés

Milyet érdemes venni? Átlátszó legyen néhány oldala vagy jobb a zárt?

[link]


[link]


[link]



2013. jan. 8. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mint ami az első képen van. Bent hasznàljuk, nem igazàn ajànlom, elég labilis, mindig szétesik és az ablakoknàl is könnyen elszakad az anyag. Nekem a 2. szimpi. 2,5 éves a kislànyom, de 1 éves volt, amikor kapta.
2013. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sógorom kislánya 1. szülinapjára tőlünk olyat kap, mint az első. De nem műanyag a sátorlap, hanem rendes textil. Erre külön odafigyeltünk, mert a műanyag hamarabb tönkremegy. Én masszívnak találom, viszont a szobában nem tudod lerögzíteni és ha nekimegy, akkor simán feldöntheti.
2013. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy 3 éves lánykám és egy 9 hónapos kisfiam, ők most kaptak egy játszósátrat a Jézuskától.Nagyon élvezi főleg a nagy, de a kicsi is bele-bele mászik.A miénk ilyen és ezt tudom is ajánlani: [link]
2013. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van más színösszeállításban


[link]


Az egyiket kineveztük kintinek a másikat bentinek az alagút meg folyton költözik, hol ki, hol be. :))


De őszinte leszek az első héten volt nagy szám aztán felejtős lett. Én azért vettem, mert folyton bunkert épített a lányom az asztal alá, gondoltam jó ötlet. Az is volt egy hétig, aztán úgy döntött, hogy a bunker jobb buli, és azóta is azt épít minden áldott délután most már a 2 éves öccsével együtt. :))

2013. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk is olyan van mint a 4.-ik válaszolónak és azt tudom mondani,hogy időközönként el kell tenni egy kis időre mert ha mindig szem előt van akkor egy idő után unalmas lesz!

Én amúgy a 2.-ikat venném meg,olyan labdályaink is vannak imádja a fiam!Olcsó is és 2:1-ben:sátor plusz labdák!

2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, nekem is azért jutott eszembe, hogy sátrat kéne venni mert a lányom állandóan bebújik az asztal alá ezért gondoltam jó lenne neki egy kis kuckó, persze lehet, hogy az asztal alá bújni sokkal érdekesebb :-). 1 éves még csak.

Az is tetszik amit a 3-as válaszoló belinkelt.

2013. jan. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!