Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti babátok megeszi a tojást?

A ti babátok megeszi a tojást?

Figyelt kérdés
Hogyan készítitek el neki? Én próbáltam keményre főzve, feldarabolva joghurttal vagy rántottának, sajttal megszórva de undorodva köpi ki -az állagával lehet gond? Egy éves baba.

2013. jan. 9. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.2 éves lesz szombaton a lányom.Kb 1 hónapja eszi meg a natúr tojásrántottát, de semmi más tojásformát nem eszik meg.Ez előtt még ez sem volt...
2013. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az en kisfiamnak az volt a kedvence ha megolvasztottam a vajat es raontottem a felvert tojast. Mikor picit megsult akkor atforditottam es megszortam reszelt sajtal meg sonkaval es felcsavartam mint egy palacsintat. Vartam picit, hogy ne legyen nagyon forro csak meleg. Felvagtam neki csikokat es o eszegette. Nagyon szerette meg a hagyma-sajt kombinaciot, paradicsom-sajt kombinaciot es piros kaliforniai paprika meg sonka kombinaciot.


A masik variacio amit a mai napig imad (mar 3 eves) es ebbe talan nem is erzodik annyira a tojas allaga. Fott krumpit felkockazol es vajban kicsit megpiritod hagymaval meg piros kalifoniai paprikaval, pici vegetaval. Mikor latod, hogy mar szepen pirulni kezd a krumpli es a hagyma mar puha akkor dobod ra a felkockazott paprikat mert a paprikanak nem kell sok ido. Erre raontod a felvert tojasokat es kicsit sutod de ne keverd ossze. Mikor ugy latod, hogy kesz az alja akkor tedd be grill ala (nehez megforditani mert szetesik). Mikor a grill alatt latod, hogy kesz a teteje akkor kiveszed, reszelsz ra sajtot es visszateszed a grill ala meg kb. 5-6 percre, hogy a sajt raolvadjon. A paprika helyett lehet brokkolit, padlizsant, tokot, sonkat, gombat vagy barmit hasznalni. Nagyon finom. :)

2013. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 1 évesnak 10 perces keménytojás ajánlott, én annak idején beleturmixoltam neki a főzelékbe. Simán megette. Most 3 éves, de kiválogatja, hogy a fehérjét megeszi, a sárgáját nem, de a tojásrántottát, bundás kenyeret nagyon szereti. Ti ezekkel még bőven ráértek, mert zsírosak, ő pedig még pici. Minden jót!
2013. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagymás rántotta, sonkás rántotta, sajtos tükörtojás. Ezeket ette meg, de később, mint egyévesen. Felkockáztam neki, ő csipegette fel.
2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 3 lesz jövő héten.Csak a bundáskenyeret hajlandó megenni. Ha megérzi a főtt tojás szagát, "büdi tojás" kiáltással elrohan,a rántottát állaga miatt nem eszi meg. Egy éves korában főzelékbe szoktam keverni a főtt tojást,még mostanság is igy cselezem ki.
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!