Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Fogzás vagy vírus?

Szerintetek? Fogzás vagy vírus?

Figyelt kérdés

Kicsit tanácstalan vagyok...

2-évesem tegnap belázasodott 38,1 és semmi más tünet,torka nem piros,orra nem folyik,hangulatbeli változás sincs,étvágya jó . 4 nagyörlője jön egyszerre .Lehet ettől a láz mert volt már ilyen. A gond,hogy szülinapra mennénk délután.Egyébként éjszaka nem volt láz,de 2x sírva ébredt / ezért is gondolom,hogy a fogacskák a ludasak./ Most reggel csak 37,6 volt,de az elöbb 38. Szóval nemtudom mi tévő legyek a zsúrra menjünk e és holnap bölcsibe vigyem e...


2013. jan. 13. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogacska, de te tudod, hogy merd-e vinni, vagy sem. Ha nem fogacska, akkor meg az immunrendszere küzd valami vírusos cucc ellen, mert,ha jön a fog, akkor gyengébb az immunrendszer és könnyebben összeszednek mindenféle cuccot.
2013. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen koràn a 38 szerintem sok, dèlutànra feljebb fog menni, ami meg màr nem fogtòl van. Èn nem vinnèm ès megmondom őszintèn nem nagyon örülnèk ha làzas gyereket hoznànak szülinapozni.
2013. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga, de ettől függetlenül én nem vinném el arra a szülinapra.
2013. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem mentünk sehová.Doktornőnk mondta maradjunk itthon bölcsiből is.Délutánra fájlalta a pocakját és felment 39.1-re a láza.Valszinű vírus,csak szegénykém alapból nehezen kakil és ezért fájdogál a pocója.Pont most kakil végre!
2013. jan. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!