Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az a legnagyobb hiba (vagy...

Mi az a legnagyobb hiba (vagy amit elfelejtettél a gyerekkel kapcsolatba) amit eddig elkövettél?

Figyelt kérdés

35 hetes terhes vagyok(és most jön a fejmosásás minek az ilyennek gyerek ha egyre se tud normálisan vigyzani) soha ilyen jellegű dolgo még sose történt ostorom is emiatt magam.

felöltöztettem a ygereket tetötöl talpig ilyen olyan, pulover, overál sapka sál kesztyű kabát kimegyünk a hóra eltelik 3 perc ránézek a gyerekere és eszembe jut valami bakker egy valamit nem adtam a gyerekre a csizmat. egy darab vastag zokniba jött ki a gyerek azonnal vissza be az ágyba felmelegitetettem, meleg tea, dupla zokni ugy a csizma s ujra ki az udvarra.

mindig is körltekintö voltam de most.....


2013. jan. 14. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Ez aranyos.

Mi is indultunk már el cipő nélkül, szerencsére a kisfiam a liftnél kapcsolt, úgyhogy nem jutottunk le a hóig. Meg ültettem már alsóban a bilire, és tettem be zokniban a fürdőkádba. Ez utóbbi egyáltalán nem lenne szörnyű, de szegénykém úgy megijedt, alig tudtam megnyugtatni. Nem erre számított. :)

Egyszer úgy alakult, hogy nekem korán reggel el kellett mennem, és a férjem reggeliztette az akkor 2 éves kisfiunkat. Ő meg benyomott neki reggeli után egy mesét a számítógépen, és visszament aludni. Hallotta ugyan, hogy hívja a gyerek, de állítólag nem volt ereje felébredni. Hát ahogy kiment, azt látta, hogy a kicsi bekakilt, és elkeseredetten kente bele az anyagot a billentyűzetbe.

A férjem rendkívül undorodós, de szerintem megérdemelte. Sokkal rosszabb is történhetett volna, amíg alszik. De tanult belőle, azóta nem csinál ilyet.

2013. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan borzasztó dolog, bárkivel megtörténhet.
2013. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

:) ezek jó sztorik... :)

Velünk még nem történt ilyesmi,bár mégcsak 5 hónaposak vagyunk...ami késik nem múlik!

2013. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 1 gyerekem van, de én is vittem volna már ki cipő nélkül, nem is egyszer :)) szerencsére több esze van mint nekem, nem szól a kis rafkós, csak mondja, h anya, aztán emelgeti a zoknis lábát :)) na aggódj, bárkivel előfordul :))
2013. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez legyen a legnagyobb marhaság, ami veletek történt, hidd el. :)

Mi is vittük már ki zokniban a fiam, igaz két lépés után észrevettük. :) Apuka fürdette is zokniban, és amikor csak álltam a kádnál és röhögtem, még mindig nem értette. :)

A legnagyobb hülyeség az volt, mikor ráesett valami a fejére, és nekem kellett volna arra gondolnom, hogy azt oda nem szabad tenni, mert könnyen ráeshet. Ez másfél éve történt, nem esett ugyan baja, de na, ez tényleg nagy baromság volt tőlem.

2013. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kijöttünk a boltból sapka nélkül,nekem fel sem tűnt kisfiam szólt,hogy sapka akkor esett le,vagy indultunk el mi is papucsban :) Szerintem ez előfordul az ember nem gép hibázhat,és ez még nem is hiba van iylen
2013. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezért aztán ne ítéld el magad, biztos fáradt voltál. Ilyen alapon senkinek sem lehetne gyereke, mert szerintem ilyen hiba előbb utóbb mindenkivel előfordul. Én indultam már el a fiammal sapka nélkül, azt szerencsére a liftnél vettem észre. Ami ennél is rosszabb: tavaly télen nyakig szkafanderben bementem vele a boltba. Szépen le is húztam félig a cipzárt, sapkát levettem, hogy ne melegedjen be. Kifele menet a fejébe nyomtam a sapkát, aztán pár méter után vettem észre, hogy a kabát cipzárt félig lehúzva hagytam, én hülye.
2013. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem már zokniban a kádba, és volt, hogy a 3,5 éves kisfiam szájába tuszkoltam az 1 éves húga csőrős poharát.
2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 SzCJudit ***** válasza:
100%
Pár hetesen leöntöttem kisfiamat a kék ecsetelővel. Szerencsére csak a lábát, olyan volt mint a hupikék törpikék :)
2013. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És az milyen, amikor a gyereket felöltöztetem, én is felöltözök, kilépünk a lakásból, és akkor veszem észre, hogy nincs rajtam nadrág. A szomszéd alig nyelte el a röhögését.
2013. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!