Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha Gyermekfelügyelet et nekem...

Ha Gyermekfelügyelet et nekem itélte a bíroság, de láthatásrol nem esett szó szóval arrol nincs végzésem, én dönthetem el, hogy mikor jöjön a kicsihez? A fiam még csak 14 hónapos.

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes, hogy nem ítéltek a láthatasrol.... Meg tudtok egyezni a másik szülővel? Ha nem, akkor új pert kell indítani.
2013. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy megtudtok egyezni vagy azzal újra bíróságra kell menni.
2013. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"én dönthetem el, hogy mikor jöjön a kicsihez"


Ezen jót nevettem :)

Az elvált apukák 99%-a ugyanis szentül hiszi, hogy egyes egyedül Ő dönti el, hogy mikor megy a gyerekhez, Ti meg kötelesek vagytok hozzá alkalmazkodni.


Én úgy gondolom, hogy érdemes ezt a dolgot "lepapírozni". Aztán ha úgy alakul el lehet tőle térni, ha mindenki figyelembe veszi a másikat és képes normálisan hozzáállni a dologhoz, de ha gond van, akkor van mihez nyúlni.

2013. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a papíron a láthatásról mert ezt nem nagyon hiszem. Ha közösen nem tudtok megegyezni akkor menjetek bíróságra. Viszont azzal vigyáz, hogy a láthatást te nem korlátozhatód, mert ő azzal is mehet bíróságra, hogy korlátozót az Apa láthatását.
2013. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs mivel a gyerektartásban is megegyeztünk.De azóta megromlott a viszony kettönk között.és nem tudunk kulturáltan komunikálni.Reméllem ezen is jót fogsz röhögni kedves !
2013. jan. 16. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a joggyakorlat az, hogy 3 éves kora alatt nem viheti el, csak anya felügyelete mellett találkozhatnak. Ez a minimum, amit biztosítani kell apukának 2 hetente hétvégén. Ha jó fej vagy, és úgy gondolod a gyerek nem eszköz a saját bosszúdra, annyiszor adod oda, ahányszor akarod. Ha le akarjátok gyorsan papírozni, akkor közös megegyezéssel közjegyző előtt is nyilatkozhattok (15ezer Ft), és akkor az lesz a mérvadó a késöbbiekben is. Ha gyerekelhelyezés volt, akkor kizárt, hogy nincs rá utalás sem (paragrafus..stb), hogy mikor és hogy van a láthatás. Milyen ügyvédetek volt?
2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félreértettél kedves... A naívságodon mosolyogtam. A válasz többi részéből rájöhettél volna...
2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!