Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek beteg lesz a kisfiam?

Szerintetek beteg lesz a kisfiam?

Figyelt kérdés

Ma több orvosnál voltunk,mert kitörte az üveget a kisfiam és elvágta a kezét.Elmentünk a sebészetre, ott is kb 1,5 órát vártunk mire behívtak,ott is voltak betegek,de nem igazán vészes.Ezután a gyerekorvoshoz mentünk, szintén több mint egy órát vártunk, csak azért,hogy az orvoshoz bevigyük a papírt és megnézzék a kicsit.Na itt viszont sok gyerek volt, köhögéssel mentek orvoshoz.Volt olyan kisfiú aki a köhögés miatt már többször hányt is.

Szerintetek így a kisfiam is elkaphatott ott valamit?Nem köhögött rá senki,de azért csak egy légtérben voltak.2,5 éves kisfiúról van szó.


2013. jan. 18. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Vérző kézzel nem vettek előre?????

Milyen már.


ilyenkor nyugodtan lehet "kicsit bunkó" az ember főleg ha vérző fájdalmas nagy sebről van szó.


tuti nem jöttem volna el a sebészetről amig el nem látják.


Szégyen gyalázat az adott városra nézve . nem kell elmondani hol történt mert mindegy eláshatja magát akárki aki nem ajánlotta fel hogy menjetek be elöbb ilyen esetben.

2013. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Addigra már elszorítottam annyira,hogy nem vérzett neki,de mikor a sebész fertőtlenítette,akkor megint vérzett.A gyerekorvosi rendelőbe sem mondta senki,hogy bemehetnénk.Pedig eddig egészséges volt,most meg aggódhatok,hogy összeszed-e valamit.
2013. jan. 18. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:

első:

azért a sebészeten sokaknak vérzik, keze, lába, feje, nagy a hó, sok az elcsúszás, a szánkóbaleset

nem érkezési sorrendben fogadják a pácienseket, sajnos el tudom képzelni, hogy a 1,5 órás várakozás indokolt volt, mert sokan voltak előttük

kérdező: sok vírus és baci levegőben terjed, sajnos elképzelhető, hogy a kisfiadnak is jutott belőle és nem tud vele megküzdeni a szervezete. Ilyenkor csak reménykedni lehet. Az, hogy ne mköhögött rá senki, hogy nem fogott meg semmit, sajnos nem garancia arra, hogy egészséges marad. Nyilván ebben kell reménykedni.

2013. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt szerencsére nincs hó,de itt mindig annyian vannak a sebészeten.Mondták,hogy örüljünk,hogy még hamar bejutottunk,mert volt aki 8 óra óta ott ült.Hát mondom azért egy felnőtt megérti,hogy mi van,de egy gyerek nem.

Jól megjárjuk evvel az üvegtöréssel:(Jár közösségbe,ezért örülök,ha havonta csak 1x szed össze valamit.

2013. jan. 18. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem értem miért mentél be a gyerekkel a gyerekorvoshoz? Minek beadni a papírt? Meg a sebészeten látták, mit néz még rajta a gyerekorvos is?


Persze, hogy lehet beteg.

Elég lett volna csak betelefonálni a gyerekdokinak, gondolom, megértette volna, hogy eleget ültél orvosnál, ma nem mennél be...

2013. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly hetente jàrtunk gyerekorvos,akkor került közössègbe a lànyom nagyon sokat volt beteg. Sajnos a tapasztalat az volt, hogy az esetek 80 szàzalèkàban mindig valami pluszt is összeszedtünk. Ràadàsul ítt az influenza, nagyon sok helyen tombol a bàrànyhimlő a skarlàt mèg a hànyòs hasmenős.

Èn biztos nem vittem volna a vàròba, inkàbb odaszòltam volna, hogy megyünk ès lehet-e, hogy előre vegyenek, mert a gyerek amùgy egèszsèges. Nàlunk Ez szokott működni.

2013. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utólag meg is bántam, hogy bevittem.Most csak bízhatok benne,hogy nem szed össze semmit. Legutóbb mikor sokat vártunk,akkor beteg volt, szerencsére nem lett betegebb.Mennyi idő után jönnek a tünetek,ha elkapott valamit?

Melyik megyében laktok,hogy bárányhimlős, és hányós vírus van?Itt Hajdú-biharban kb 1,5 hónapja volt hányós vírus.Most ez a tipikus téli köhögéses van.Nagyon a közelünkben sem volt senki.Egy kisbaba köhögött nagyon tőlünk kb 1 m-re,de az anyuka mindig a szája elé tette a kezét.

Az én kisfiam is közösségbe jár, családi napközibe.

2013. jan. 18. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

a betegség fajtájától függ, hogy mennyi idő alatt jönne kelő a tünetek

remélem, megússzátok, elég a keze most traumának...

2013. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A keze szerencsére szépen gyógyul,most náthás egy kicsit.De nincs hőemelkedése, reméljük nem is lesz.
2013. jan. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!