Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák hány kilók vagytok?...

Anyukák hány kilók vagytok? Menyivel kezdtétek a szülést? Akinek van képet is tehet. Majd én is fogok. Sajnos rajtam még van egy 8 kiló de már 10 lement 3 éves lány anyukája

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!

63-mal kezdtem a terhességet, 75-tel mentem szülni, pár nap múlva 67 lettem, most 8 hónapos a babám, és 79!!! kg vagyok, borzalom..:-/

Szopizik még.. én meg alig eszem, mozgok vele, és semmi. valami radikális megoldást kell keresnem..

2013. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

60nal kezdtem

80nal mentem szülni


Mire egy éves lett a kisfiam,65 voltam,most mikor 4 éves,55 vagyok(na jo ünnepek alatt felszaladt most 2 kiló:)))sajna nem igen van mostani képem,de ha csinálok,priviben szivesen átküldöm.

2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

első hasonlóan alakultam mint te

második nagyon ügyes vagy és gartula csini lehetsz.

2013. jan. 23. 18:24
 4/21 anonim ***** válasza:
és végül mi segített neked? el vagyok keseredve teljesen.. első voltam.
2013. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58-cal kezdtem a terhességet, 72-vel mentem szülni. Most 15 hónapos a fiam, várjuk a tesót, 15 hetes vagyok, most vagyok 59 kg. Vele is 58-cal kezdtem.
2013. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50 kilóval kezdtem a terhességet, 63 kilóval mentem szülni, most 3 hónapos a kisfiam és 52 kiló vagyok. Ne irigykedjetek, terhességi cukorbetegségem volt, kőkeményen diétáztam és napi háromszor szúrtam magam inzulinnal, hajnali háromkor is fel kellett kelnem vércukrot mérni minden nap. Ez az ára..
2013. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

48al kezdtem, 65el mentem szülni, most 46 vagyok :(

3 éves a gyerkőc, 1,5 éves koráig 55 kiló voltam, akkor jól éreztem magam de nem tudom visszahízni :(

2013. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a kislányommal 3 éves lesz: 95 kg-val mentem be szülni,semmit sem híztam a terhességem alatt nem tudom miért.. 85 kg-val jöttem haza,ezt tartottam mostanáig:

2 hónapos a kisfiam vele 85 kg-val mentem szülni 78 kg-val jöttem haza,mostanra felment 83-ra,de rajtam ez nem látszik,vele se híztam semmit,sőt fogytam,ezt sem tudom miért,akik látnak mind mondják hogy folyamatosan fogyok,lehet azért nem híztam még vissza,mert eléggé intenzíven szoptatok,sokat nem eszek nem is kívánom.

és nem vagyok sovány,molett vagyok,persze nem kövér,de lehetnék soványabb is,..persze előbb utóbb hízni fogok én is ..

2013. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na, én is úgy alakulok, mint az első és a kérdező :(

58 kiló voltam, 68 kilósan szültem, szülés után egy héttel 60. Most egy éves múlt a gyerekem és 68 kiló vagyok újra, készen vagyok teljesen, folyamataosan hízom. Soha nem voltam még ennyi, megközelítőleg sem, csak terhesen anno. Én is szoptatok, így pluszban a mellem persze nudli lett, legalább annyi örömöm lenne, hogy a súlyommal együtt azok is nőttek, de áááááááááá dehogy, azok csak töttyednek és töpörödnek.

2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

60 kilóval lettem terhes, 16 kiló jött fel. Kórházból 10 kiló plusszal jöttem haza, vagyis 70 kilóval. Kb. Fél éves lehetett a lányom, amikor 64 kiló voltam. De utána egy éves kora körül jött egy nehezebb időszak, akkor felszedtem még 4 kilót.

Most lesz 2 éves jövő hónapban, 57 kiló vagyok. Még fogyni szeretnék, de nem fogok, legalábbis nem kilóban, mert elkezdtem mozogni, és ha minden jól megy, akkor a maradék zsír helyett egy kis izom lesz rajtam. :)

2013. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!