Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kukoricapelyhet adnátok a 2...

Kukoricapelyhet adnátok a 2 éveseteknek tejjel?

Figyelt kérdés

Vagy nem túl egészséges? Nem túl durvák az összetevők, de zavar, hogy annyi vitamin van fölsorolva...

Nem minden napra gondoltam, hanem 1szer egy/két havonta.


2013. jan. 24. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan adhatod neki, gluténmentes

enem jobban zavarna, ha csoki, hatalmas mennyiségű cukor és ízfokozó lenne benne

2013. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a natur kukoricapehelyben semmi karos osszetevo nincsen.
2013. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

na már előre látom hogy ez a gyerek sem fog enni

míg él egyetlen szem túró rudit sem,ha már szerencsétlen kukoricapelyhet sem ehet tejjel...

2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az enyém már régóta eszi néha,most 2,5 éves.Nesquik-et vettem legutóbb,pont most evett 5perce :)Szerintem semmi káros nincs ebbe,inkább ezt egye mint a sok chipset,csokit,nyalókát és társait...
2013. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj ne csináld már,szegény kisgyerek,mit adsz neki enni?? De most komolyan semmilyen kukoricapehelytől,müzlitől nem lesz baja,édességet nem is kapott még?Azt megértem ah nem adsz neki nyalókát,cukorkát,chipset,amíg lehet én sem adok a fiamnak,de azért szabad mindent megvonni tőle.
2013. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, kb 3-4 hónapja ez a kedvence! :) Reggelire tejjel, vagy akár natúr is elrágcsálja. Kóstolta már az ízesített gabonapelyheket, csokisat, édeset, mert a nővére azt szereti (nyugi, ő már tizenéves, szóval nem kell beindulni máris a lepontozással) :), de neki csak a natúr jött be! :D
2013. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az édesség volt a kérdés, nem kell kiforgatni más szavait. Nem a natúr kukoricapehelyre gondoltam, hanem azt, ami tele van vitaminnal. Személy szerint én rosszul voltam tőle, ezért kérdeztem.

Amúgy kap édességet, csokit, fagyit, jó minőségűeket. Túró rudit nem veszek, mert benne vagy az egész periódusos rendszer, azt én sem eszem.

2013. jan. 25. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
szegény gyerkőc....belegondoltál te milyen lesz felnőnie túrórudi nélkül???Ezt te sem gondolhatod komolyan!!!!Ilyen élménytől megfosztani :),a világon az egyik legfinomabb a túrórudi! :) Nem értem ezt a reagálásod a rudira...ez egész periódusos rendszer benne van..hm....és a többi édesség?Tudod te azokba mik vannak?
2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En nem szeretem a turo rudit, legturhetobb a pottyos, de mu ize van annak is es a csokija rossz minosegu nagyon. En is felnottem turo rudi nelkul, tuleltem valahogy:) Amugy semmit nem tiltok meg, a gyerek evett a nagyanyjanal turo rudit es kikopte. Tobbszor probaltak beletomni, de nem szereti, nem is csodalom.

Edesseget itthon lehet venni frisset, vagy nagyon jo minosegu finom csokit, nem olcso persze. Vagy esetleg itthon sutni, csinalni.

2013. jan. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!