Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magasított gyerekágy - használ...

Magasított gyerekágy - használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: Lili gyerekágy - ismeri valaki? [link]


A nagyfiú 6 éves, szeptemberben megy iskolába. 9nm-es (3x3-as) szobája van, de nehezen berenzehető, mert az egyik fala csak ablak, meg az ajtó is hülye helyen van, de ezek nem átalakíthatók. Viszont szeretném, ha lenne egy íróasztala is, meg ugye a cuccait is kell valahova rakni, meg jó lenne, ha hely is maradna a szobájában. Ez meg így praktikusnak és helytakarékosnak látszik, és a fiatalúr is jópofának tartja.


De vajon mennyire tartós ez. Volt valakinek ez a márka? Vagy ha nem ez a márka, de ilyen "típusú" ágy? Bevált? Máshol is láttam (pl. Mobilwood Kft), de ott kb. kétszerennyibe került, bár az minőségibbnek is tűnt, már amennyire fotó alapján ez megítélhető. Meg máshol is láttam még ilyeneket, de az már megfizethetetlen volt.


Valami tapasztalat / ajánlás? Köszi.


2013. jan. 28. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, mi tőlük vettünk kb 3hónapja. Én is néztem a mobilwoodot, felhívtam őket, nem viccelek, azt mondták 420ezer ft amit én kinéztem. Na, ez, amit vaterán vettem, nem pont olyan, mert én testvéreknek csináltattam. A teteje hasonló, tehát magasított, lépcsős-fiókos, de a másik végében keresztben van még egy ágy, ami ágyneműtartós, 30cm magas. Nem tudom érted-e?! A srác nagyon rendes aki csinálta, nagyon hamar kész lett, és már terveztetjük vele az előszoba szekrényünket is. Megbízhatóak. Azt mondta a pali, h az ő fia 18éves vagy mennyi, és neki is ilyen ágya van, és elbírja őt is. Tény, h mindkét ágyon szoktunk "aludni" mi is, ha a srácok mellé kell feküdni. Mondjuk ők még csak 3 és 1,5évesek. :-) Tehát sok sikert, ha gondolod írj privátba ha van még kérdésed, vagy ha akarod lefotózom, és elküldöm a mi ágyunkat.
2013. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért ez nagyon jó! Készen újat ennél ololcsóbbat nem találsz.

(Ha a párod tud barkácsolni, akkor magatok is tudtok csinálni sokkal kevesebb pénzből, a már meglévő nem túl magas bútorok felhasználásával (már ha van ilyenetek). A falra kell felfúrni a hosszú vasakat, sarokpántokat, elé a meglévő bútor, annak tetejére mehet az ágyrács, és a matrac. Elé vágatni lapszabászatban leesésgátlót. A szekrény mögötti részből nálunk ágyneműtartó lett.

2013. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ezt néztem ki a fiamnak, strammnak tűnik :)

[link]

2013. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!