Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe/oviba mindenki saját...

Bölcsibe/oviba mindenki saját kezűleg készít jelmezt? Ciki, ha valaki készen veszi?

Figyelt kérdés
Az én gyermekem még nem jár bölcsibe, de előre félek a Farsangtól, nem lesz a kedvenc ünnepem. A családban senki sem tud varrni, de ha mégis, akkor csak apróságokat, nem csoda jelmezeket. Se ötlet, se tehetség... Van aki boltból veszi, kölcsönzi a jelmezeket?
2013. jan. 28. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen is, olyan is van, de pl TV jelmezt elég könnyen lehet készíteni, vagy macska:feketet nadrág, fekete felső, egy sapkára füleket ragasztatni, és bajszot festeni
2013. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a jellemző hogy veszik a jelmezt és nem otthon varrják.

Amúgy én nem tudnék megcsinálni egy jelmezt, ráaggatnék valami rongyot:). Én is veszem.

2013. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is veszem a jelmezt, mert se kreativitásom, se ügyességem, se időm nincs saját kezűleg készíteni.
2013. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi ovinkban 90 % -ban veszik a jelmezt (még azok is akiknak nincs rá pénzük), lusták nekiállni sk készíteni (és gondolkozni meg főleg). Így volt tavaly a fiúk kb 80 % - a pókember, a lányoknál ugyanez hercegnő formában. Így nem sok értelme van a farsangnak.
2013. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és nekem idén 3 ovisom van (+ 2 itthon), mégis saját magam fogom a gyerekekkel csinálni a jelmezt. Nem nagy dolgokat, de ötleteset.
2013. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Jégtánc ***** válasza:
73%
Nincs mindenki megáldva kézügyességgel,na meg varrógéppel sem.Venni fogom én is ha majd bölcsis lesz a lánykám.
2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is inkább veszik, ezért a fiúk pőkembernek, lányok meg hercegnőnek, hóferkének vannak öltözve,így már nem is igazi a frasnag,én 15 éve voltam ovis, majd kisiskolás, de majndem mindenkinek ötletes, házi készítésű jelmeze volt,így sokkal nagyobb buli volt, mert nem mindneki egyforma cuccba volt beöltözve,én voltam bohóc, kutya, macska, Pikachu, lepke-mind házi készítésű, de egy osztálytársam anyukája kartonból készített ceruza jelmezt
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4. és 5. válaszoló vagyok. Nekem sincsa varrógépem, nem is tudok varrni, enélkül oldom meg a jelmezeket.
2013. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretném sk megoldani sokkal fantáziadúsabbnak tartom, eddig sikerült is de mit tegyek ha a fiam (5.5 éves) szinte már sír a pókember jelmezért??? Hogy ő az akar lenni mindenáron. Na próbálhattam én meggyőzni őt hogy dehát mindenki az lesz meg az milyen unalmas meg hoztam fel neki kedvelt állatokat stb. mindhiába...pókember lesz 2 hét múlva :( Kölcsönzöm természetesen.

A kisebb gyerekemmel még kiélem magam ő kislány most idén nyuszi lesz. Azt sk megoldjuk.

De ha jövőre az oviban elkapja a hercegnő láz, akkor nem tudom mi lesz:) vagyis de, hercegnő lesz nyilván. A lényeg hogy ő jól érezze magát, nem az hogy én:)

2013. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Utolsó, tettél fel kérdést is a pókember mánia legyőzésével kapcsolatban, ugye?

Ezek szerint nem sikerült MÉG jobb belátásra bírni a fiadat. nem tudom, nálunk ezt olyan szépen megbészéltük a gyerekekkel, hogy a farsangnak miről kéne szólnia, mi az lrteme, Ők egyáltalán nem akarnak mást utánozni. felvetettem néhány lehetőséget, amit úgy érzem meg tudnék valósítani, és megbeszéltük ezek közül melyik legyen.

2013. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!